Jak pracujemy

jak pracujemy
1

Wstęp

Naszym celem jest Twój sukces, dlatego realizację każdego projektu zaczynamy od rozmowy, która ma na celu przeanalizowanie oraz zrozumienie Twoich potrzeb i oczekiwań. Następnie wspólnie ustalamy przedmiot realizacji, a także zakres materiałów, który będzie nam potrzebny, by sprostać w pełni Twoim wymaganiom (zazwyczaj jest to oferta firmy lub zdjęcia produktów). Jeśli nie posiadasz profesjonalnych zdjęć lub treści, które chciałbyś zamieścić na stronie, oczywiście wykonamy je dla Ciebie.
Ten etap finalizujemy podpisując umowę.
grid01
2

RESEARCH

Wiemy, że jedyną drogą do podejmowania trafnych decyzji biznesowych jest połączenie innowacyjnych rozwiązań, integracja informacji z różnych źródeł oraz wnikliwa analiza trendów w danej branży i metod, których w celu promocji używają firmy konkurencyjne. Dlatego nadrzędną zasadą naszej pracy jest stworzenie każdorazowo indywidualnie zaplanowanego projektu, który poparty jest określeniem typu odbiorcy oraz wnikliwym przeanalizowaniem jego oczekiwań.
UWAGA Dla stałych klientów ten etap przebiega znacznie szybciej ponieważ mamy już znaczne rozeznanie i koncentrujemy się na odświeżeniu wizerunku klienta, aby nie pozostawał w tyle za konkurencją.
grid01
3

koncepcja

Na tym etapie przedstawiamy ogólną wizję produktu, która będzie obejmowała idealnie dopasowany do branży styl graficzny czy pozytywnie wpływającą na odbiór produktu przez klienta kolorystykę. W przypadku tworzenia skomplikowanych i wymagających produktów, takich jak katalogi lub strony internetowe, stworzymy dla Was model strukturalny. Na tym szczeblu współpracy dokonujemy również wyboru optymalnego formatu oraz rodzaju druku czy też najlepszych technologii w przypadku stron lub sklepów internetowych.
grid01
4

kreacja

Czas na urzeczywistnienie Twojego pomysłu, czyli przechodzimy od słów do czynów. Efektem naszej pracy na tym etapie jest przedstawienie projektu strony głównej lub - w przypadku projektu katalogu - okładki wraz przykładową stroną.
5

konsultacja
projektu

Chcemy by nasza praca w pełni odpowiadała Twoim oczekiwaniom, dlatego konsultujemy wszystkie nasze pomysły i możliwe rozwiązania, by wspólnie znaleźć najlepszą drogę do kreatywnej realizacji Twojego pomysłu.
UWAGA Po tym etapie projekt może trafić do ponownego przeanalizowania koncepcji i opracowania nowej kreacji. Jest to jednak zależne od ustalonych w umowie warunków. Wielokrotne wracanie do punktów 3,4,5 skutkuje zwiększeniem kosztów realizacji.
grid01
6

dopracowanie szczegółów

Jeśli efekt naszej pracy jest spójny z Twoją wizją, przystępujemy do szczegółowego opracowania graficznego całej realizacji.
7

konsultacja/zgłoszenie poprawek

Nasze projekty udoskonalamy na każdym etapie, tak by efekt końcowy przerósł Twoje najśmielsze oczekiwania, dlatego w każdym momencie skorygujemy ewentualne błędy merytoryczne lub dokonamy zmian estetycznych.
8

akceptacja

Czekamy na zielone światło, czyli akceptację naszej realizacji Twojego pomysłu.

UWAGA Po tym etapie projekt może trafić do ponownego przeanalizowania koncepcji i opracowania nowej kreacji. Jest to jednak zależne od ustalonych w umowie warunków. Wielokrotne wracanie do punktów 3,4,5 skutkuje zwiększeniem kosztów realizacji.
grid01
9

wdrożenie www/ przygotowanie do druku

Jedną z najbardziej oczekiwanych chwil w trakcie realizacji całego przedsięwzięcia jest moment, w którym uruchamiamy projekt. Czas pochwalić się przed światem Twoim pomysłem i naszymi rozwiązaniami.
10

odbiór pracy

Czasem koniec okazuje się wspaniałym początkiem. Nasze zaangażowanie w sukces Twojej firmy nie pozawala nam spocząć na laurach. Cały czas pozostajemy skoncentrowani na maksymalizacji Twoich wyników poprzez kompleksowe wsparcie oraz doradztwo.