fbpx

Strony internetowe Olsztyn

strony internetowe tło
OFERTA

strony internetowe

W dzisiejszych czasach strona internetowa jest wizytówką firmy. To nieodłączny element dobrze prosperującej działalności. Pozyskiwani klienci bardzo często w pierwszej kolejności trafiają właśnie na stronę internetową. Dlatego projekt wizualny witryny internetowej jest tak bardzo ważny, jeśli pragniemy zatrzymać przy sobie potencjalnego, przyszłego klienta. Zawsze można pójść na łatwiznę i skorzystać z gotowego szablonu przy tworzeniu strony czy sklepu internetowego, ale nie o to nam chodzi. Warto podejść do tego profesjonalnie i kreatywnie, by wyróżniać się na tle innych stron internetowych.

Treść oferty

estetyka i funkcjonalność

Przy tworzeniu strony od podstaw skupiamy się przede wszystkim na czytelnym i zrozumiałym interfejsie oraz prostej nawigacji. Nie chcemy utrudniać użytkownikowi poruszania się po witrynie – to ma być proste i intuicyjne. Do tego dochodzą trendy, kompozycja kolorów, dopasowanie wyglądu strony do wizerunku marki. Pamiętajmy o tym, że Internet jest dostępny na różnych urządzeniach: smartphone, tablet, laptop, komputer stacjonarny, iPhone, iPad, netbook. Nasi programiści zadbają również o to, by na każdym z tych urządzeń strona prezentowała się dobrze. To samo tyczy się systemów operacyjnych: Windows, IOS i Android.

Po naszej stronie leży odpowiedzialność za postawienie strony internetowej, ale to nie oznacza, że klient nie ma nic do powiedzenia. W końcu to on musi przede wszystkim być zadowolonym z projektu. W związku z tym angażujemy się w współpracę, dzielimy się pomysłami i wysłuchujemy sugestii. Wspólnymi siłami najłatwiej stworzyć coś zadowalającego, a tworzenie strony internetowej to nierzadko początek długofalowej współpracy ekipy Solveit z klientem, więc staramy się pozostawić po sobie dobre pierwsze wrażenie.