Strony internetowe

strony internetowe tło
OFERTA

strony internetowe

Strony internetowe to podstawowy element marketingu internetowego i reklamy. Być widocznym w sieci oznacza być dostępnym dla klientów każdego dnia i o każdej porze. Dzięki stronie www obroty firmy znacznie się zwiększą. I to nie jednorazowo, tylko praktycznie na zawsze!

Treść oferty

indywidualne projekty od Solveit

W dzisiejszych czasach strona internetowa jest wizytówką każdej firmy, której zależy na sukcesie wizerunkowym i sprzedażowym. To po prostu niezbędny element świetnie prosperującego biznesu. Pozyskiwani klienci często w pierwszej kolejności trafiają właśnie na stronę internetową – dlatego jej projekt wizualny i wygoda obsługi są tak ważnymi aspektami. Pierwsze wrażenie można wywrzeć tylko raz, a jeśli chcesz zatrzymać przy sobie potencjalnego, przyszłego klienta, musisz zachwycić go wyjątkowym designem (odpowiada za to projektowanie graficzne) swojej strony www i zachęcić go do regularnych powrotów.

W Solveit wykonujemy spersonalizowane i skuteczne strony internetowe, dzięki czemu możesz mieć pewność, że przygotowana dla Ciebie strona internetowa stanie się Twoim najwierniejszym pracownikiem i atrakcyjną wizytówką promującą biznes.

Zachwycające designem i niezawodne w działaniu strony internetowe? Wybierz zaufaną agencję interaktywną – postaw na Solveit! Po naszej stronie leży odpowiedzialność za zaprojektowanie i uruchomienie strony internetowej, ale to nie oznacza, że jesteśmy zamknięci na Twoje propozycje. Zadowolenie klienta z projektu jest dla nas najważniejsze. Zawsze w pełni angażujemy się we współpracę, dzielimy się pomysłami i wysłuchujemy sugestii. Wspólnymi siłami najłatwiej zbudować coś niesamowitego, a stworzenie strony internetowej to często początek długofalowej współpracy naszego zespołu z klientem. Wybierz strony i sklepy internetowe i przekonaj się, że warto poznać nas bliżej!
 • Strony internetowe Olsztyn

  W dzisiejszych czasach strona internetowa jest wizytówką każdej firmy, której zależy na sukcesie wizerunkowym i sprzedażowym. To po prostu niezbędny element świetnie prosperującego biznesu. Pozyskiwani klienci często w pierwszej kolejności trafiają właśnie na stronę internetową – dlatego jej projekt wizualny i wygoda obsługi są tak ważnymi aspektami. Pierwsze wrażenie można wywrzeć tylko raz, a jeśli chcesz zatrzymać przy sobie potencjalnego, przyszłego klienta, musisz zachwycić go wyjątkowym designem (odpowiada za to projektowanie graficzne) swojej strony www i zachęcić go do regularnych powrotów.

  Nowoczesna strona? To proste!

  W Solveit wykonujemy spersonalizowane i skuteczne strony internetowe Olsztyn, dzięki czemu możesz mieć pewność, że przygotowana dla Ciebie strona internetowa stanie się Twoim najwierniejszym pracownikiem i atrakcyjną wizytówką promującą biznes.

  strona internetowa Olsztyn – estetyka i funkcjonalność

  Przy tworzeniu strony www od podstaw skupiamy się przede wszystkim na czytelnym i zrozumiałym interfejsie oraz prostej nawigacji. Nie chcemy utrudniać użytkownikowi poruszania się po witrynie – to ma być przede wszystkim przyjemne doświadczenie. Oczywiście nie zapominamy o aktualnych trendach, odpowiedniej kompozycji kolorów, dopasowaniu wyglądu strony www do wizerunku marki i pozostałych, równie ważnych aspektach. Strony internetowe Olsztyn tworzone przez naszych ekspertów zachwycają efektownym wyglądem, który dopełnia całość, zamiast wizualnie przytłaczać. Jeśli do tej pory żadna agencja interaktywna w Olsztynie lub w innych miastach nie była w stanie spełnić Twoich oczekiwań względem strony www, zapewniamy, że w Solveit będzie to wyglądało zupełnie inaczej!

  strony www Olsztyn – aspekty techniczne

  Pamiętajmy o tym, że internet jest dostępny na różnych urządzeniach: smartphone, tablet, laptop, komputer stacjonarny, iPhone, iPad, netbook. Nasi programiści zadbają również o to, by na każdym z tych urządzeń strona prezentowała się dobrze - to tak zwane responsywne strony internetowe. To samo tyczy się systemów operacyjnych: Windows, IOS i Android. W dzisiejszych czasach strony internetowe muszą prawidłowo wyświetlać się na różnych urządzeniach, ponieważ ma to wpływ na pozycjonowanie stron i aspekty SEO. Postaw na profesjonalne tworzenie stron internetowych Olsztyn!

 • projektowanie strony www Olsztyn – skutecznie docieraj do klientów

  W czasach, gdy ponad 80 proc. Polaków robi zakupy w sieci, własna strona www staje się niezbędna. Opowiada historię marki, przekazuje jej wartości, zachęca do interakcji, a przede wszystkim buduje więź z odbiorcami. Z profesjonalną stroną internetową jest jak z garniturem – bez niej wizerunek współczesnego przedsiębiorcy nie byłby kompletny. Na pewno nie w XXI wieku, gdy przeciętnie spędzamy w internecie około 7 godzin dziennie – szacuje się, że to nawet około 40 proc. życia. (źródło: https://www.websiterating.com/pl/research/internet-statistics-facts/).

  Nowoczesne firma potrzebuje nowoczesnej strony

  Nie da się więc ukryć, że internetowe sklepy i strony firmowe przeżywają prawdziwy rozkwit – to zdecydowanie najwygodniejsza forma przeglądania produktów i usług. Kto obecnie ma czas i ochotę na wycieczki do sklepów stacjonarnych, stanie w kolejkach i przeciskanie się przez tłumy ludzi? Wirtualny sposób sprzedaży gwarantuje niższe koszty utrzymania niż prowadzenie tradycyjnego punktu handlowego. W związku z tym przedsiębiorca ma możliwość zaproponowania swoim klientom korzystne ceny, co ma niebagatelne znaczenie pod kątem decyzji zakupowych klientów. To jak wygląda na pierwszy rzut oka strona www ma duży wpływ na takie decyzje.

  tworzenie stron Olsztyn – strony internetowe Olsztyn - dlaczego my?

  Warto pamiętać, że tworzenie sklepów internetowych, które przyciągną i zatrzymają przy sobie klientów, jest nie lada sztuką. Z przyjemnością zbudujemy dla Ciebie wymarzony sklep oraz inne strony internetowe! Sprawdź ofertę, jaką przygotowała nasza agencja interaktywna Olsztyn. Projektujemy strony www Olsztyn, które skutecznie sprzedają i zwiększają potencjał każdego biznesu – niezależnie od branży.

  Nasza Oferta

  Sprawdź ofertę, jaką przygotowaliśmy na strony internetowe Olsztyn oraz sklepy internetowe Olsztyn. Zajmujemy się tworzeniem responsywnych, profesjonalnych witryn spełniających wszystkie potrzeby i oczekiwania klientów. Kładziemy duży nacisk na estetykę strony www, a co więcej, przygotowane przez nas strony internetowe są gotowe na pozycjonowanie i wszystkie działania związane z SEO i widocznością w wyszukiwarkach. Szczególnie widoczność w wyszukiwarce google ma duże znaczenie dla prowadzonego biznesu. Na tym się skupiamy przy tworzeniu stron

 • strony internetowe Olsztyn – cena - ile kosztuje strona internetowa?

  Porządek jest potęgą, jak powiedział pisarz Henri-Frédéric Amiel. Musisz wiedzieć, że w Solveit mocno wierzymy w tę dewizę, dlatego pracujemy w ustalonym porządku. Według jasnych zasad, zgodnie z planem, etap po etapie budujemy strony internetowe Olsztyn. Bardzo ważna jest wewnętrzna harmonia, dzięki której Ty wiesz, czego się spodziewać, a my wiemy, co dokładnie robić. Wykonujemy wysokiej jakości strony internetowe Olsztyn! Oferujemy wykonanie strony internetowej kompleksowo od A do Z. Tworzenie stron www Olsztyn obejmuje miedzy innymi projekty graficzne, UX (doświadczenia użytkowników) oraz naukę, jak zarządzać stroną.

  Strona internetowa - ile to kosztuje?

  I może teraz w Twojej głowie rodzi się pytanie: ile kosztuje strona internetowa? Na cenę składa się wiele parametrów, m.in. konkretne oczekiwania, zakres prac, wybrane rozwiązanie technologiczne, dodatkowe usługi, terminy – kwotę ustalamy na podstawie szczegółowych wytycznych, podczas luźnej, ale merytorycznej rozmowy. Indywidualne podejście i niebanalne propozycje to coś, co wyróżnia nas na tle innych agencji reklamowych.

  Co wpływa na cenę strony internetowej?

  Cena zależy od wielu czynników, między innymi czasu, jaki trzeba poświecić tworzeniu strony oraz wybranych funkcjonalności. Prosta strona typu wizytówka firmowa będzie więc tańsza, niż rozbudowany portal lub serwis sprzedażowy wielomiesięcznych prac i zaangażowania najlepszych specjalistów. Tak przebiega proces tworzenia strony internetowej.

 • tworzenie stron internetowych Olsztyn – etapy tworzenia strony internetowej?

  No dobrze, ale jak przebiega tworzenie stron www z Solveit? Oczywiście poniższe kroki mogą wyglądać nieco inaczej w przypadku konkretnych zleceń i nie ma jednej drogi realizacji, ale schemat często wygląda podobnie.

  Fundamentem są ustalenia z klientem i przygotowanie konkretnych materiałów. Porozmawiamy o oczekiwaniach względem projektu, wysłuchamy, doradzimy. Określimy niezbędne szczegóły, takie jak cel strony, grupa docelowa, charakterystyka usług i produktów. Do każdej rozmowy przygotowujemy się szczegółowo, mamy listę celnych pytań, ale nie ograniczamy się wyłącznie do nich, ponieważ najważniejsza jest otwarta rozmowa, komunikacja i współpraca, słowem – relacja.

  Gromadzimy materiały od klienta (na przykład zdjęcia i treści), które wykorzystamy na stronie. Przechodzimy do architektury informacji, czyli porządkujemy zebrane informacje, określamy struktury, podstrony, a potem przystępujemy do makietowania.

  makietowanie i projektowanie strony internetowej

  Czym jest makietowanie? To wstępny szablon o określonej już strukturze, który ocenisz. Po wprowadzeniu poprawek, jeśli takie się pojawią, czas na konkretne projektowanie. Na tym etapie dobieramy już grafiki i kolorystykę, których nie było przy makietowaniu, by móc tchnąć życie w projekt i ocenić całokształt. Projektowanie również podlega Twojej ocenie.

  programowanie strony internetowej

  Po akceptacji, wchodzimy w etap programowania, czyli specjalistycznego budowania strony przez programistę. W efekcie tego powstaje gotowa strona przygotowana do testowania przez grafików i pozostałych specjalistów tworzących wspólnie nową stronę internetową.

  uruchomienie strony internetowej

  Po dopieszczeniu prac programistycznych, znowu oceniasz efekt, a jeśli wszystko jest zgodne z Twoimi oczekiwaniami, pora na wisienkę na torcie – możemy uruchomić stronę internetową. W ramach usługi możemy zaoferować Ci również szkolenie w zakresie korzystania z systemu do zarządzania treścią. Pozostajemy do Twojej dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących sklepów internetowych lub stron www.

  podsumowanie procesu tworzenia strony internetowej

  Podsumowując, dostarczamy profesjonalne strony internetowe z indywidualnym projektem graficznym, strony oparte o system WordPress oraz strony dostępne na urządzeniach mobilnych. Wyróżnia nas holistyczne podejście, nie kończymy tylko na usłudze tworzenia strony internetowej, ale działamy w wielu obszarach: począwszy od zagwarantowania hostingu i implementacji certyfikatu bezpieczeństwa SSL, a skończywszy dopasowując stronę internetową do wymagań RODO i wdrożeniu polityki prywatności.

 • projektowanie stron internetowych Olsztyn

  Jak wygląda nowoczesna, przyjazna i profesjonalna strona internetowa? Wyróżnia ją czytelny i prosty interfejs, prosta nawigacja, dobrej jakości treści, spójna kolorystyka dopasowana do wizerunku marki, a także kompatybilność z urządzeniami mobilnymi.

  Eksperci Solveit dbają o każdy z tych punktów, by strona prezentowała się fantastycznie pod względem wizualnym i funkcjonalnym. Tworzymy strony internetowe z przeróżnych branż, a z naszych usług korzystają mikro, małe i średnie firmy. Zapraszamy do kontaktu już dziś – chętnie umówimy się na rozmowę, przedstawimy ofertę i ustalimy szczegóły, by Twoja przyszła strona internetowa naprawdę wyróżniła Cię na tle konkurencji.

  Szybkie i nowoczesne strony internetowe

  Wykonane przez nas strony www Olsztyn i sklepy internetowe Olsztyn przygotowane są pod pozycjonowanie. Specjaliści zajmujący się pozycjonowaniem stron Olsztyn docenią fakt, że strony korzystają z silnika CMS WordPress. Zapewnia on optymalną szybkość działania i łatwe zarządzanie stroną. Oferujemy nowoczesne rozwiązania dostosowane do urządzeń mobilnych.

  Potencjalni klienci mogą obejrzeć nasze portfolio wykonanych stron internetowych.

 • Olsztyn – strona internetowa dopasowana do Twoich potrzeb

  Wybór agencji interaktywnej jeszcze nigdy nie był tak prosty. Dlaczego? Bo w Solveit zaopiekują się Tobą doświadczeni eksperci, którzy tworzenie stron internetowych mają w małym palcu. Projektowanie i programowanie estetycznych i dobrze zoptymalizowanych witryn nie ma przed nimi żadnych tajemnic.

  Profesjonalne podejście w połączeniu z kompleksową wiedzą z zakresu tworzenia stron www oraz marketingu sieciowego pozwala nam w pełni zrozumieć Twoje potrzeby i oczekiwania względem własnej strony. Niezależnie czy będzie to niewielki blog, portal branżowy czy potężny sklep e-commerce; obojętnie, jakie masz cele biznesowe i dalsze plany na rozwój działalności – ze stroną internetową wykonaną przez Solveit masz bardzo duże szanse na sukces.

  Wykonanie strony internetowej z najwyższą starannością - to nasza zasada

  Wyznajemy zasadę: Albo dobrze, albo wcale – to gwarancja Twojej satysfakcji. Powierz nam profesjonalne projektowanie stron internetowych. Dzięki kompleksowym pracom frontendowym i backendowym zagwarantujemy Ci wizerunek specjalisty nie tylko w świecie wirtualnym, ale i realnym.

  Zaufaj nam też w innych działaniach związanych z budowaniem marki. Projektujemy, programujemy, tworzymy content, pozycjonujemy, reklamujemy i drukujemy. Budujemy sklepy internetowe, kreujemy skuteczne kampanie reklamowe, wykonujemy pozycjonowanie stron. Rzetelnie, sumiennie, kompetentne i z otwartością. Z nami nie będziesz o krok przed konkurencją, lecz o lata świetlne!

  Kompleksowa oferta na strony internetowe

  W naszej ofercie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Tworzenie stron internetowych, to nie praca, ale pasja! Projektuję profesjonalne strony internetowe od zera, a dobre planowanie ułatwia pozycjonowanie strony w przyszłości, wyszukiwarki zauważą twoją stroną internetową. Cechuje nas bogate doświadczenie, co gwarantuje, że wykonana strona internetowa będzie zgodna z obowiązującymi standardami

  Może potrzebny sklep internetowy?
  Tworzymy nie tylko strony internetowe Olsztyn, również oferujemy wykonanie sklepów internetowych. Zadowolenie klientów i kompleksowe usługi z zakresu stron internetowych to nasz priorytet. Dołącz do grona zadowolonych klientów.

  Zapraszamy naszych potencjalnych klientów do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą na wdrożenie strony internetowej według najnowszych standardów. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów mających już nowoczesną stronę internetową! Oferta skierowana jest do osób prywatnych jak i przedsiębiorców.


  Najczęściej zadawane pytania: