Strony internetowe Olsztyn

strony internetowe Olsztyn tło
OFERTA

strony internetowe Olsztyn

W dzisiejszych czasach strona internetowa jest wizytówką firmy. To nieodłączny element dobrze prosperującej działalności. Pozyskiwani klienci bardzo często w pierwszej kolejności trafiają właśnie na stronę internetową. Dlatego projekt wizualny witryny internetowej jest tak bardzo ważny, jeśli pragniemy zatrzymać przy sobie potencjalnego, przyszłego klienta. Zawsze można pójść na łatwiznę i skorzystać z gotowego szablonu przy tworzeniu strony www czy sklepu internetowego, ale nie o to nam chodzi. Warto podejść do tego profesjonalnie i kreatywnie, by wyróżniać się na tle innych stron internetowych. Takie właśnie oferujemy strony internetowe i każdy projekt traktujemy indywidualnie!

Treść oferty

estetyka i funkcjonalność

Przy tworzeniu strony www od podstaw skupiamy się przede wszystkim na czytelnym i zrozumiałym interfejsie oraz prostej nawigacji. Nie chcemy utrudniać użytkownikowi poruszania się po witrynie – to ma być proste i intuicyjne. Do tego dochodzą trendy, kompozycja kolorów, dopasowanie wyglądu strony www do wizerunku marki. Pamiętajmy o tym, że Internet jest dostępny na różnych urządzeniach: smartphone, tablet, laptop, komputer stacjonarny, iPhone, iPad, netbook. Nasi programiści zadbają również o to, by na każdym z tych urządzeń strona prezentowała się dobrze - to tak zwane responsywne strony internetowe. To samo tyczy się systemów operacyjnych: Windows, IOS i Android. W dzisiejszych czasach strony internetowe muszą prawidłowo wyświetlać się na różnych urządzeniach, ponieważ ma to wpływ na pozycjonowanie stron. Postaw na profesjonalne tworzenie stron internetowych Olsztyn!

Po naszej stronie leży odpowiedzialność za postawienie strony internetowej, ale to nie oznacza, że klient nie ma nic do powiedzenia. W końcu to on musi przede wszystkim być zadowolonym z projektu. W związku z tym angażujemy się w współpracę, dzielimy się pomysłami i wysłuchujemy sugestii. Wspólnymi siłami najłatwiej stworzyć coś zadowalającego, a tworzenie strony internetowej to nierzadko początek długofalowej współpracy ekipy Solveit z klientem, więc staramy się pozostawić po sobie dobre pierwsze wrażenie.
 • Strona internetowa Olsztyn

  W czasach, gdy ponad 80 proc. Polaków robi zakupy w sieci, własna strona www jest wizytówką firmy. Opowiada historię marki, odzwierciedla jej wartości, zachęca do interakcji, a przede wszystkim buduje więź z odbiorcami. Profesjonalna strona internetowa jest jak garnitur – bez niej wizerunek współczesnego przedsiębiorcy nie byłby kompletny, nie w XXI wieku, gdy przeciętnie spędzamy w sieci około 7 godzin dziennie – szacuje się, że to nawet około 40 proc. życia. (źródło: https://www.websiterating.com/pl/research/internet-statistics-facts/)

  Nie da się więc ukryć, że sklepy online to boom na rynku – to zdecydowanie wygodniejsza forma robienia zakupów niż mozolne przeglądanie półek w sklepach stacjonarnych w otoczeniu tłumów. Wirtualny sposób sprzedaży gwarantuje też niższe koszty utrzymania niż prowadzenie tradycyjnego sklepu. W związku z tym przedsiębiorca ma możliwość zaproponowania swoim klientom korzystnych cen, a jak wiadomo, nikt nie lubi przepłacać.

  Internet to kopalnia treści, w której w obecnych czasach możemy znaleźć prawdziwe perełki, więc tworzenie sklepów internetowych, które przyciągną i zatrzymają przy sobie klientów, musi być sztuką. Z przyjemnością zbudujemy dla Ciebie wymarzony sklep oraz inne strony internetowe! Sprawdź ofertę, jaką przygotowała nasza agencja interaktywna Olsztyn. Oferujemy tworzenie stron internetowych Olsztyn.

  Sprawdź ofertę, jaką przygotowaliśmy na strony internetowe Olsztyn oraz sklepy internetowe Olsztyn. Wykonujemy responsywne strony internetowe oraz sklepy internetowe. Zapoznaj się z galerią wykonanych stron www Olsztyn. Kładziemy duży nacisk na estetyką strony www. Przygotowane przez nas strony internetowe gotowe są na pozycjonowanie. W dzisiejszych czasach pozycjonowanie stron jest kluczowym elementem dotarcia do klientów.

 • Strony internetowe Olsztyn - cena

  Porządek jest potęgą, jak powiedział pisarz Henri-Frédéric Amiel. Musisz wiedzieć, że w Solveit mocno wierzymy w tę dewizę, dlatego pracujemy w ustalonym porządku. Według jasnych zasad, zgodnie z planem, etap po etapie budujemy strony www Olsztyn. Bardzo ważna jest wewnętrzna harmonia, dzięki której Ty wiesz, czego się spodziewać, a my wiemy, co dokładnie robić. Wykonujemy wysokiej jakości strony internetowe Olsztyn! Oferujemy wykonanie strony internetowej kompleksowo od A do Z. Tworzenie stron www Olsztyn obejmuje miedzy innymi projekty graficzne, naukę jak zarządzać stroną. Tworzone przez nas strony i sklepy internetowe to gwarancja najwyższej jakości i działania na każdym urządzeniu

  I może teraz w Twojej głowie rodzi się pytanie: ile kosztuje strona internetowa? Na cenę składają się istotne czynniki, takie jak oczekiwania, zakres prac, wybrane rozwiązanie technol.ogiczne, dodatkowe usługi, terminy – kwotę ustalamy na podstawie konkretnej sytuacji i podczas rozmowy. Przy kliencie trzeba mieć indywidualne podejście i unikatową propozycję – bo każdy projekt na strony www Olsztyn jest skrojony na miarę konkretnej osoby.

  Cena zależy od wielu czynników, między innymi od czasu jaki trzeba poświecić tworzeniu strony oraz jaka ma być jej funkcjonalność. Prosta strona wizytówka będzie tańsza, niż wielki portal wymagający skomplikowane projekty graficzne.

 • Tworzenie stron internetowych Olsztyn - etapy

  No dobrze, ale jak przebiega tworzenie stron internetowych z Solveit? Oczywiście poniższe kroki mogą wyglądać nieco inaczej w przypadku konkretnych zleceń i nie ma jednej drogi realizacji, ale schemat często wygląda podobnie.

  Fundamentem są ustalenia z klientem i przygotowanie konkretnych materiałów. Porozmawiamy o oczekiwaniach względem projektu, wysłuchamy, doradzimy. Określimy niezbędne szczegóły, takie jak cel strony, grupa docelowa, charakterystyka usług i produktów oraz inne niezbędne elementy strony www Olsztyn. Do każdej rozmowy przygotowujemy się szczegółowo, mamy listę celnych pytań, ale nie zamykamy się na nich, ponieważ najważniejsza jest otwarta rozmowa, komunikacja i współpraca, słowem – relacja.

  Gromadzimy materiały od klienta (na przykład zdjęcia i treści), które wykorzystamy na stronie. Przechodzimy do architektury informacji, czyli porządkujemy zebrane informacje, określamy struktury, podstrony, a potem przystępujemy do makietowania.

  Tworzenie stron www Olsztyn - makietowanie

  Czym jest makietowanie? To wstępny szablon o określonej już strukturze strony www Olsztyn, który ocenisz. Po wprowadzeniu poprawek, jeśli takie się pojawią, czas na konkretne projektowanie. Na tym etapie dobieramy już grafiki i kolorystykę, których nie było przy makietowaniu, czyli tchniemy życie w projekt, by móc ocenić całokształt i pokazać stronę internetową.

  Projektowanie również podlega Twojej ocenie. Po akceptacji, wchodzimy w etap programowania, czyli specjalistycznego budowania strony przez programistę. W efekcie tego powstaje gotowa strona przygotowana do testowania przez grafików i pozostałych specjalistów. Sprawdź ofertę, jaką przygotowała nasza agencja interaktywna.

  Po dopracowaniu prac programistycznych, znowu oceniasz efekt, a jeśli wszystko jest zgodne z Twoimi oczekiwaniami, pora na wisienkę na torcie. Możemy uruchomić stronę internetową. W ramach usługi możemy zaoferować szkolenie w zakresie korzystania z systemu do zarządzania treścią i pozostajemy do Twojej dyspozycji w przypadku potencjalnych pytań o stronę internetową lub sklep.

  Podsumowując, dostarczamy profesjonalne strony internetowe z indywidualnym projektem graficznym, strony oparte o system Wordpress oraz strony dostępne na urządzeniach mobilnych. Wyróżnia nas holistyczne podejście, nie kończymy tylko na usłudze tworzenia strony internetowej, ale działamy w wielu obszarach, począwszy od zagwarantowania hostingu i wdrożenia certyfikatu bezpieczeństwa SSL, a skończywszy na dopasowaniu strony do wymagań RODO.

 • Projektowanie stron internetowych Olsztyn

  Jak wygląda nowoczesna, przyjazna i profesjonalna strona internetowa? Wyróżnia ją czytelny i prosty interfejs, prosta nawigacja, dobrej jakości treści, spójna kolorystyka dopasowana do wizerunku marki, a także kompatybilność z urządzeniami mobilnymi. To cechuje nowoczesną stronę internetową! Sprawdź naszą ofertę stron www.

  Eksperci Solveit dbają o każdy z tych punktów, by strona prezentowała się fantastycznie pod względem wizualnym i funkcjonalnym. Tworzymy strony www Olsztyn z przeróżnych branż, a z naszych usług korzystają mikro, małe i średnie firmy. Zapraszamy do kontaktu, chętnie umówimy się na rozmowę, przedstawimy ofertę i ustalimy szczegóły, by strona internetowa naprawdę wyróżniła Cię na tle konkurencji.

  Wykonane przez nas strony www Olsztyn i sklepy internetowe Olsztyn przygotowane są pod pozycjonowanie. Specjaliści zajmujący się pozycjonowaniem stron Olsztyn docenią fakt, że strony korzystają z silnika cms wordpress. Cms wordpress zapewnia szybkość działania i łatwe zarządzanie stroną. Oferujemy nowoczesne rozwiązania dostosowane do urządzeń mobilnych.

 • Olsztyn - strona internetowa od ekspertów

  Po naszej stronie leży odpowiedzialność za tworzenie stron www Olsztyn, ale to nie oznacza, że klient nie ma nic do powiedzenia. W końcu to on musi przede wszystkim być zadowolonym z projektu. W związku z tym angażujemy się we współpracę, dzielimy się pomysłami i wysłuchujemy sugestii do każdego zlecenia.

  Wspólnymi siłami najłatwiej zbudować coś zadowalającego, a stworzenie strony internetowej to nierzadko początek długofalowej współpracy, więc chcemy pozostawić po sobie dobre pierwsze wrażenie. Wyznajemy zasadę: Albo dobrze, albo wcale – to gwarancja Twojej satysfakcji.

  Wiemy, że zawsze można pójść na łatwiznę i skorzystać z gotowego szablonu, gdy tworzymy stronę czy sklepy internetowe, ale nie o to nam chodzi. Powierz nam profesjonalne projektowanie stron internetowych, a nasze fachowe przeprowadzenie prac frontendowych i backendowych zagwarantuje Ci wizerunek specjalisty nie tylko w świecie wirtualnym, ale i realnym.

  Zaufaj nam też w innych działaniach związanych z budowaniem marki. Projektujemy, programujemy, tworzymy content, pozycjonujemy, reklamujemy i drukujemy. Jesteśmy też specjalistami od budowania sklepów internetowych, kreujemy skuteczne kampanie reklamowe, wykonujemy pozycjonowanie stron. Rzetelnie, sumiennie, kompetentne i z otwartością. Z nami będziesz nie tylko o krok przed konkurencją, ale o skok!

  Wykonane przez nas strony www pomagają prowadzić skuteczne kampanie reklamowe. Cechuje nas bogate doświadczenie, potrafimy dostosować stronę do oczekiwań klienta. Kładziemy nacisk na ciągły rozwój.