wierni przekonaniom <br> gotowi do działania tło
zawsze

wierni przekonaniom
gotowi do działania

Otwarte umysły i chęć do wprowadzania nieszablonowych rozwiązań, to cechy definiujące nas jako agencję interaktywną. Jesteśmy na bieżąco z panującymi trendami, co zapewnia nowoczesność stosowanych przez nas rozwiązań. Podejmujemy najróżniejsze wyzwania, by dać upust naszej kreatywności. Wykonywane przez nas strony oraz sklepy internetowe, a także systemy dedykowane są funkcjonalne i odpowiadają potrzebom klientów.

Zadbamy także o marketing Twojej firmy. Projektowanie graficzne, wydruk reklamy, copywriting i prowadzenie social mediów nie są nam obce. Zależy nam na jakości wykonywanych przez nas usług, dlatego dbamy o estetykę i oryginalność naszych prac.
O nas tło

jeden zespół
wiele osobowości

Żadna firma nie osiągnie sukcesu bez odpowiednich ludzi ją tworzących. O sile naszego zespołu świadczy ilość wspólnie zrealizowanych projektów, głowy pełne pomysłów oraz chęć rozwoju i zapał do pracy. To wszystko sprawia, że do każdego zlecenia podchodzimy z energią i indywidualnym podejściem, tworząc atrakcyjne koncepty.

Zaufaj nam, a my chętnie podzielimy się z Tobą dobry humorem, inwencją twórczą oraz zapałem do pracy. Połączenie wspólnych sił pozwoli na stworzenie niesamowitych projektów.

solveit olsztyn

Jako interaktywna agencja reklamowa kierujemy nasze nadziała na e-marketing. Wszystko ma prowadzić do budowania wizerunku i utrwalania świadomości danej marki/produktu w Internecie, ale także w świecie rzeczywistym. Reklama w Sieci przyjmuje różnorodne formy i składa się z wielu elementów. My koncentrujemy się na promowaniu i pozycjonowaniu wykonanych przez nas realizacji. Specjaliści od SEO i copywritingu dokładają wszelkich starań, by nasze strony, sklepy internetowe pięły się w górę i zajmowały najwyższe miejsca w wynikach wyszukiwarki Google stanowiącej 99% polskiego rynku, by nasze reklamy były widoczne w sieci reklam, by słowa kluczowe były odpowiednio dobrane, a kampanie Google Ads przynosiły odpowiedni efekt. Działamy także w mediach społecznościowych. Social media to znakomity kanał dystrybucji reklam, produktów, usług, ale także wiedzy, kontaktu z klientem.

Przygotowujemy system identyfikacji wizualnej. Do budowania wizerunku marki należy podejść kompleksowo, dlatego też łączymy reklamę internetową z reklamą tradycyjną. Nie zapominamy o reklamie zewnętrznej (banery, ulotki, plakaty), materiałach biurowych (notesy, długopisy, clipboardy, podkładki na biurko), gadżetach reklamowych (kubki, smycze, koszulki, cukierki), drukach akcydensowych (wizytówki, katalogi, broszury) czy systemach wystawienniczych, gdyż wszystkie te elementy utrwalają w pamięci klientów daną markę i wiążą z nią. Tworzymy, projektujemy, programujemy, pozycjonujemy, reklamujemy i drukujemy wszystko, czego potrzebuje nasz klient. Zapraszamy do kontaktu!