poligrafia

poligrafia tło
oferta

poligrafia

W modzie króluje styl vintage. W dekoracji wnętrz odzywa się sentyment za PRL-em i coraz więcej mieszkań urządzanych jest w klimacie z minionej epoki. Rezygnujemy z nowoczesności i wybieramy sprawdzone rozwiązania z przeszłości. Dlaczego więc nie zaufać tradycyjnym formom reklamy? Mimo że internet zdecydowanie zawładnął sferą informacji, opieranie działań marketingowych tylko i wyłącznie na sieci znacząco ogranicza Twoje możliwości dotarcia do szerszego grona odbiorców. Ulotki, katalogi, wizytówki, czy też gadżety reklamowe w postaci notesów i teczek mogą bardzo dobrze zaprezentować Twoją markę. Co więcej, dobrze zaprojektowane, staną się kluczowym elementem jej identyfikacji wizualnej. Przepis na zbudowanie profesjonalnego wizerunku gotowy!

 • drukarnia Olsztyn – wizytówki i ulotki

  Jako agencja interaktywna w Olsztynie oferujemy usługi druku wizytówek i ulotek, które odgrywają niebagatelne znaczenie w kreowaniu pierwszego wrażenia. Zwłaszcza wizytówki są niezawodnym narzędziem do skutecznej identyfikacji wizualnej marki. Są niewielkie, łatwe do przechowywania i zmieszczą się do każdej kieszonki i portfela, co sprawia, że są wymarzonym nośnikiem danych kontaktowych. Przekazują uporządkowany obraz marki, zwiększają jej wiarygodność, podkreślają profesjonalizm i zawierają niezbędne informacje. Odpowiednio zaprojektowane wizytówki z logo, nazwą firmy czy adresem siedziby pomagają w budowaniu rozpoznawalności – także dzięki dopasowaniu do całościowej identyfikacji wizualnej.

  Jeśli więc zależy Ci na wydruku przejrzystych i nowoczesnych wizytówek, skontaktuj się z naszymi specjalistami z Solveit. Doskonale wiemy, jak powinny wyglądać przykuwające uwagę wizytówki w każdej branży. Jako że te materiały reklamowe mają ograniczoną przestrzeń, zmusza to do skoncentrowania się na najważniejszych informacjach. Na wizytówce można umieścić podstawowe dane kontaktowe, takie jak imię i nazwisko, stanowisko, adres, numer telefonu, adres e-mail i adres strony internetowej. To pozwala na szybkie odnalezienie Ciebie w sieci i kontakt – my też chętnie doradzimy, na jakich informacjach warto się skupić i w jaki graficzny sposób je przekazać.

  eksperci z branży poligraficznej

  Wizytówki wpływają więc na profesjonalny wizerunek i rozpoznawalność marki. Dzięki starannemu projektowi graficznemu, odpowiednim materiałom i wysokiej jakości drukowi, budują zaufanie do firmy. Są także nieocenione podczas spotkań biznesowych, konferencji lub wydarzeń networkingowych – wystarczy, że wręczysz wizytówkę i w ten sposób otworzysz sobie dalszą drogę do skutecznej komunikacji.

  Jako interaktywna agencja reklamowa gwarantujemy wysoką jakość druku nawet dla najbardziej wymagających klientów na terenie Olsztyna i nie tylko. Druk wielkoformatowy to nasza specjalność i część atrakcyjnej oferty, o czym przekonasz się osobiście – wystarczy, że skontaktujesz się z nami i zapoznasz się z dostępnymi możliwościami.

 • druk Olsztyn – drukarnia cyfrowa Solveit

  Jak wspomnieliśmy, zajmujemy się także drukiem ulotek – to właśnie one są nośnikiem informacji o firmie, produktach, usługach, promocjach lub wydarzeniach. Przekazują informacje w klarowny i przystępny sposób, a co ważne, idealnie nadają się do rozprowadzania w różnych miejscach, takich jak targi, wystawy, centra handlowe czy wydarzenia branżowe.

  Estetycznie i atrakcyjnie zaprojektowane ulotki bez trudu przykują uwagę potencjalnych klientów. Jeśli zostaną umieszczone w odpowiednich miejscach, na przykład na widocznym stanowisku lub tablicy ogłoszeń, nie da się przejść obok nich obojętnie. Skontaktuj się z nami i postaw na wieloletnie doświadczenie – wydrukujemy dla Ciebie spersonalizowane ulotki w przyjaznej cenie. Daj się zauważyć klientom i skorzystaj z usług naszej drukarni już dziś!

  usługi introligatorskie Olsztyn – agencja Solveit

  Ulotki podobnie jak firmowe wizytówki od zawsze cieszyły się olbrzymią popularnością wśród przedsiębiorców i odbiorców oferty. Są tak naturalną formą reklamy, że może (a nawet powinna) z nich korzystać każda branża i firma, niezależnie od formy prowadzenia działalności, dostarczanych usług/produktów czy docelowej grupy klientów.

  Z ulotek korzystają zarówno ogólnokrajowe korporacje, jak i lokalne punkty handlowe; wielkie koncerny i drobne zakłady. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń – jest za to wiele możliwości! Na ulotkach mogą pojawić się wybrane przez Ciebie informacje, podane w atrakcyjnej formie i zachęcające do skorzystania z Twojej oferty lub skontaktowania się w sprawie ewentualnej współpracy. To superskuteczna reklama i możliwość dotarcia do zupełnie nowych odbiorców bez konieczności inwestowania w zaawansowane rozwiązania marketingowe.

 • wydruk Olsztyn – broszury i katalogi

  Nasza oferta obejmuje też wydruk broszur i katalogów, które także uważane są za doskonały i ponadczasowy nośnik informacji o firmie. To właśnie obszerniejsze broszury i katalogi stanowią alternatywę dla ulotek. Umieścisz na nich zdecydowanie więcej treści i przekażesz dodatkowe szczegóły, informacje techniczne i wartości. Dobrze zaprojektowane broszury, czyli takie z estetycznym układem, profesjonalnymi grafikami i atrakcyjnymi zdjęciami, są niczym wabiki na odbiorców. Skutecznie budują pozytywne skojarzenia z marką i zwiększają szanse na zainteresowanie potencjalnych klientów.

  Katalogi i broszury są informacyjnym wsparciem dla sprzedaży – prezentując szczegółowe informacje o produktach lub usługach, przekonują odbiorców do zakupu. Dają też możliwość przedstawienia argumentów sprzedażowych, opisania korzyści, udostępnienia referencji lub przekazania historii firmy. Broszury są praktyczne w przechowywaniu, nie zajmują dużo miejsca – mogą być wygodnie składowane w teczce, schowku samochodowym czy torebce. To sprawia, że podarujesz je klientom czy partnerom biznesowym w różnych sytuacjach i w wybranych miejscach. A jeśli do tego wyróżnią je nietuzinkowe projekty graficzne i świetnej jakości druk cyfrowy, efekty będą spotęgowane!

  katalogi i broszury reklamowe w agencji Solveit

  Dołącz do grona zadowolonych klientów naszej drukarni i wybierz rozwiązania dopasowane do swoich potrzeb. Chętnie doradzimy Ci, co powinno znaleźć się w Twoim katalogu firmowym l broszurach reklamowych, by przekaz był zwięzły, konkretny i przede wszystkim atrakcyjny dla Twoich odbiorców. Potencjał tej formy reklamy jest olbrzymi – w jednym miejscu możesz zawrzeć zarówno komplet informacji o Twoim biznesie i przyświecających mu wartościach, jak i przedstawić najważniejsze szczegóły Twojej oferty.

  Poinformuj, co sprzedajesz, dlaczego i kto najbardziej na tym skorzysta. Pamiętaj, że w tym przypadku ważne jest wykorzystanie tzw. języka korzyści – zapomnij o suchych danych i skup się na tym, na jakim polu i w jaki sposób dany produkt lub usługa może pomóc klientom. To niezawodna metoda, dzięki której dostrzegą oni wszystkie zalety oferty i będą bardziej skłonni do zakupu.

 • druk wielkoformatowy Olsztyn – teczki i notesy

  Oferujemy również druk teczek i notesów, na których można umieścić logo lub informacje o firmie. Teczki ułatwiają skuteczną organizację i przechowywanie różnych rodzajów dokumentów, takich jak raporty, oferty, umowy czy materiały promocyjne. Dzięki odpowiednim przegródkom, kieszeniom i klipsom, utrzymanie dokumentów w idealnym porządku nie będzie odtąd sprawiać problemów. Co więcej, teczki ułatwiają szybki i wygodny dostęp do przechowywanych plików, co oszczędza czas i pozwala zachować ład w dokumentach.

  Teczki z estetycznym projektem graficznym lub logo firmy przykuwają uwagę i wywołują pozytywne wrażenie. Dlatego właśnie umiejętnie zaprojektowana i spersonalizowana teczka wzbudza zaufanie i wiarygodność w oczach klientów i kontrahentów. Teczki mogą być więc wykorzystane jako narzędzie marketingowe do promowania firmy, produktów czy usług.

 • drukarnia Olsztyn cennik

  Usługi introligatorskie i drukarskie, mimo swojego tradycyjnego charakteru, nigdy nie wychodzą z mody. Druk materiałów reklamowych, w tym banerów reklamowych, czy innych elementów typu tablice reklamowe, etykiety samoprzylepne i ulotki składane jest prostszy niż kiedykolwiek. Dzięki naszemu zaangażowaniu, doświadczeniu i rozwiniętym technologiom, zapewniamy sprawny i profesjonalny wydruk przeróżnych materiałów, począwszy od wizytówek, przez broszury, aż po plakaty i ulotki.

  Przykładamy ogromną wagę do wszystkich detali, ponieważ doskonale wiemy, jak ważne jest dopracowanie każdego elementu projektu. Korzystamy także z nowoczesnych technologii (na przykład druk offsetowy), które pozwalają dopracować wszystkie szczegóły w wydrukach – odezwij się do nas, a chętnie przedstawimy Ci ofertę. Drukarnia cyfrowa i zakład poligraficzny to tylko część naszych usług; jesteśmy też interaktywną agencją reklamową świadczącą kompleksowe usługi marketingowe, takie jak tworzenie stron internetowych i pozycjonowanie. Zapraszamy do kontaktu!