Teczki

teczki tło
oferta

teczki

Aktualnie przyzwyczajeni jesteśmy do tego, że po kliknięciu w przycisk „Zapisz jako”, interesująca nas zawartość tekstu lub obrazu zostaje schowana w niewielkim folderze na pulpicie naszego monitora. Ale co z dokumentami papierowymi? Nimi powinniśmy zaopiekować się w szczególny sposób. Tak by nie zostały pogniecione, zamoczone lub porwane. Naprzeciw takim sytuacjom wychodzą dobrze wszystkim znane, zapewne jeszcze z czasów wczesnoszkolnych - teczki.

Treść oferty

stylowy porządek

Profesjonalnie zaprojektowana, wykonana z należytą starannością z najlepszych materiałów, zapewni nie tylko ochronę dokumentów, ale także będzie cieszyła oko. Jest to najlepsze rozwiązanie, jeśli zależy Ci na utrzymaniu porządku i łatwości przechowywania dokumentów. Stworzona w taki sposób, by współgrała z wizerunkiem Twojej firmy i odpowiadała Twoim indywidualnym preferencjom.

Zadbamy również o to, by nie tylko prezentowały się dobrze, ale były również praktyczne i wygodne w użytkowaniu. Oprócz indywidualnego projektu graficznego, możesz wybrać różne uszlachetnienia, papier i zadruk jedno lub dwustronny, a także jej wymiary. Wiemy, to ciężkie wybory. Jednak spokojnie. We wszystkim Ci pomożemy.