Wizytówki

wizytówki tło

wizytówki

Nieprzewidziane zdarzenia czasami piszą najlepsze scenariusze. Dlatego warto być zawsze przygotowanym na (nie)przypadkowe spotkania, szczególnie jeśli w grę wchodzi zawarcie wartościowej relacji np. z potencjalnym klientem. Jeśli prowadzisz własną działalność, jedną z najważniejszych rzeczy, która powinna znaleźć się w Twojej kieszeni jest wizytówka. Przekazanie tej małej, niepozornej karteczki może przynieść lepsze efekty niż płomienne przemowy na temat Twojej firmy. Wiadomo przecież, jak to bywa z naszą pamięcią. Zasłyszane informacje potrafią ulecieć z niej tak szybko jak powietrze z urodzinowego balona. Tymczasem wizytówka znajdzie sobie ciepłe miejsce w przegródce czyjegoś portfela i subtelnie przypomni o Tobie przy okazji kolejnych zakupów.

lorem ipsum

daj się zapamiętać

Czasami pierwsze dobre wrażenie zależy od detali, a wizytówka jest tego najlepszym przykładem. Przy tak niewielkich rozmiarach, każdy element mocno rzuca się w oczy, dlatego warto postawić na spersonalizowany projekt graficzny i rzetelne wykonanie. Dla Ciebie stworzymy wizytówkę dopasowaną do wizerunku i charakteru Twojej firmy. Zaproponujemy Ci szeroki wybór materiałów i uszlachetnień.

W naszej ofercie znajdziesz wizytówki kredowe oraz wykonane na papierze ozdobnym, foliowane, laminowane, lakierowane UV, a także tłoczone i plastikowe. Oczywiście podejmiemy się każdego szalonego pomysłu, więc jeśli jesteś fanem oryginalnych rozwiązań, powiedz nam o nich, a my z przyjemnością wykonamy dla Ciebie coś wyjątkowego.