SEO

SEO tło
oferta

SEO

Postanowiłeś aktywnie promować swoją firmę w Internecie. Stworzyłeś stronę, na bieżąco dodajesz treści i dbasz o wizerunek w sieci. Starasz się, żeby wszystko wyglądało profesjonalnie i komponowało się z Twoją filozofią. Masz więc wszystko, by zrobić na odbiorcach duże wrażenie. Jeśli jednak zależy Ci na podbiciu serc szerokiego grona użytkowników, powinieneś popracować nad widocznością Twojej działalności w wynikach wyszukiwania, czyli tzw. pozycjonowaniem strony internetowej, w skrócie SEO.

Treść oferty

kreatywnie i skutecznie

Pomysłowe treści warto uzupełnić o słowa, które będą pomocne w odnalezieniu Ciebie w tłumie innych przedsiębiorców. W tekstach powinny zawrzeć się frazy opisujące rodzaj Twoich usług. Wykorzystanie popularnych sformułowań wcale nie musi oznaczać rezygnacji z kreatywności. Osoby specjalizujące się w temacie SEO doskonale wiedzą, jak połączyć obie sfery. Nie lada sztuką jest pozostanie przy unikatowych treściach, a jednocześnie wyniesienie ich na wyższe miejsca w wynikach wyszukiwania.

Oprócz dopasowanej treści, dużą rolę odgrywają kwestie leżące w obowiązkach programistów. To odpowiednia optymalizacja kodu HTML strony oraz brak błędów w jej strukturze. To dobrze przypisane informacje do poszczególnych podstron oraz dostosowanie witryny do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Brzmi nieco zagadkowo? Nie szkodzi. Z naszą pomocą już nigdy nie będziesz martwić się, czy Twoją stronę odwiedza ktoś więcej niż Ty.
 • pozycjonowanie

  Zaczynasz aktywnie promować firmę w Internecie. Strona jest gotowa, na bieżąco dodajesz treści i dbasz o wizerunek w sieci. Starasz się, żeby wszystko wyglądało profesjonalnie i komponowało się z Twoją filozofią. Masz więc wszystko, by zrobić na odbiorcach duże wrażenie.

  Jeśli jednak zależy Ci na podbiciu serc szerokiego grona użytkowników, popracuj nad widocznością działalności w wynikach wyszukiwania, czyli nad pozycjonowaniem strony internetowej. Żadna strona www nie może obejść się bez silnego kręgosłupa. Ten kręgosłup to SEO – powiedział przedsiębiorca Neil Patel. I właśnie o ten kręgosłup zadbają specjaliści Solveit – zajmiemy się pozycjonowaniem, dzięki któremu Twoja witryna będzie pięła się coraz wyżej w Google, pokonując konkurencję. Pozwól, by klienci i odbiorcy Cię dostrzegli!

 • pozycjonowanie stron www Olsztyn

  Czy wiesz, że wyszukiwarka Google dociera aż do około 97 proc. internautów w Polsce? Jeśli więc odpowiednio dopasujesz stronę do algorytmów Google, coraz więcej osób będzie do Ciebie trafiało i pozna oferowane usługi oraz produkty. Załóżmy, że zajmujesz się sprzedażą rowerów – po wpisaniu powiązanej frazy na przykład „rowery”, „rowery górskie”, „rowery męskie”, Twoja witryna pojawi się w Google i ściągnie uwagę potencjalnych klientów.

  Dlatego treści na stronie warto uzupełnić o słowa, które będą pomocne w odnalezieniu Ciebie w tłumie przedsiębiorców. W tekstach koniecznie trzeba zawrzeć frazy opisujące rodzaj Twoich usług. Wykorzystanie popularnych sformułowań wcale nie musi oznaczać rezygnacji z kreatywności. Osoby specjalizujące się w temacie SEO doskonale wiedzą, jak połączyć obie sfery,  aby teksty brzmiały naturalnie i oryginalnie, ale jednocześnie zawierały właściwe frazy. Nie lada sztuką jest pozostanie przy unikatowych treściach, a jednocześnie wyniesienie ich na wyższe miejsca w wynikach wyszukiwania, ale jest to możliwe z ekspertami z Solveit.

  Oprócz dopasowanej treści, dużą rolę odgrywają kwestie leżące w obowiązkach programistów. To odpowiednia optymalizacja kodu HTML strony oraz brak błędów w jej strukturze. To również dobrze przypisane informacje do poszczególnych podstron oraz dostosowanie witryny do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Brzmi nieco zagadkowo? Nie szkodzi. Z naszą pomocą już nigdy nie będziesz martwić się, czy Twoją stronę odwiedza ktoś więcej niż Ty – kompleksowo zajmujemy się pozycjonowaniem stron w Olsztynie.

  Nie wiesz, czy oferowane przez nas usługi są odpowiednie dla Ciebie? Skontaktuj się z nami, a my jak najszybciej jak to możliwe postaramy się odpowiedzieć i rozwiać Twoje wątpliwości. Zajmujemy się pozycjonowaniem nie tylko od strony treści, ale i programowania. Służymy pomocą w pozycjonowaniu lokalnym oraz ogólnym.

 • pozycjonowanie sklepu Olsztyn

  Jesteś właścicielem sklepu internetowego i chcesz, by jak najwięcej osób kupiło Twoje produkty? W tym przypadku pozycjonowanie sklepu w Olsztynie pozwoli Ci wyróżnić ofertę na tle konkurentów. Ale może teraz zastanawiasz się, czym dokładnie jest to pozycjonowanie stron w Olsztynie? Na czym polega? Skąd masz wiedzieć, że strona jest właściwie pozycjonowania?

  Najprościej rzecz ujmując, pozycjonowanie to konkretne i zaplanowane działania, których celem jest  zwiększenie widoczności strony internetowej w wyszukiwarce. Pozycjonowanie łączy się z działaniem SEO, czyli Search Engine Optimization, które oznacza optymalizację serwisu on-page ( działania na stronie) i off-page (działania poza stroną). SEO to zatem rozbudowany proces – przyjazny dla robotów wyszukiwarki, ale i dla odbiorców, a jego celem jest umieszczenie serwisu na jak najwyższej pozycji w Google, najlepiej w TOP 3, czyli na jednym z pierwszych trzech miejsc.

  Na rynku można też spotkać się z wieloma definicjami SEO. Już ponad dekadę temu John I. Jerkovic stwierdził, że optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych jest sumą (...) czynności niezbędnych do uzyskania wysokiej liczby trafień ze strony silników wyszukiwarek (...) i innych stron internetowych, które mają na celu zapewnienie stronie wysokiej popularności – to założenie do tej pory nie uległo zmianie.

  Oczywiście SEO na strony internetowe to długofalowy proces, który opiera się na pracach w obrębie wyszukiwarki Google, a mianowicie proces rozłożony w czasie, gdzie widoczne efekty pozycjonowania są widocznie po kilku tygodniach. Czasami już prędzej możesz zauważyć poprawę widoczności, ale wiele zależy od wielkości konkurencji i zakresu działań.

  Specjaliści z Solveit robią wszystko, by efekty były zauważalne jak najszybciej - bazując na bogatej wiedzy i doświadczeniu, precyzyjnie planujemy usługę pozycjonowania, ale stosujemy tylko white SEO, czyli legalne i zalecane praktyki zgodne z wytycznymi w wyszukiwarce Google. Oznacza to, że Twoja strona jest bezpieczna i żadne niedozwolone działania (black SEO) nie zepsują jej pozycji ani opinii w wyszukiwarce.

 • optymalizacja stron www Olsztyn

  Teraz już wiesz, czym jest skuteczne SEO, ale może zastanawiasz się jeszcze, co dokładniej wchodzi w zakres usługi pozycjonowania stron? SEO tak naprawdę składa się z kilku etapów, wśród których niezwykle istotne są: analiza konkurencji, działania optymalizacyjne, a potem monitorowanie efektów. SEO to nie tylko dobór słów kluczowych, ale i inne istotne działania, takie jak link building, dopasowanie SSL, optymalizacja kodu strony, opisanie meta danych, jakość grafik, dostosowanie do urządzeń mobilnych i szybkość ładowania witryny.

  Zauważ, ile czynników wpływa na kompleksowe SEO w mieście Olsztyn, które pozwoli Ci wznieść się ponad konkurencję. Oferujemy rozbudowane działania optymalizacyjne dla wielu branż, w tym budowlanej, marketingowej, mody, ekologii, rachunkowości i nieruchomości. Dopasujemy działania SEO indywidualnie do Twojej witryny – doskonale wiemy, że każda potrzebuje innej opieki.

  pozycjonowanie stron internetowych Olsztyn – w czym pomożemy?

  Podsumowując, specjaliści z Solveit optymalizują strony, stosując wiele działań SEO, na które składa się między innymi:

  • audyt strony,
  • analiza konkurencji,
  • weryfikacja błędów i przekierowań,
  • tworzenie merytorycznego i jakościowego contentu,
  • optymalizacja treści – nasycenie frazami kluczowymi, zastosowanie właściwych nagłówków, linkowanie, likwidowanie duplicate content,
  • skonstruowanie metadanych,
  • optymalizacja grafik na stronie,
  • działania programistyczne związane z SSL, mapami strony, plikiem robots.txt,
  • analiza prędkości strony,
  • lokalne pozycjonowanie stron,
  • dostosowanie strony do urządzeń mobilnych.

   

  Zależnie od zlecenia, stosujemy też indywidualne działania dopasowane do potrzeb Twojej strony internetowej. Masz pewność, że każdy etap pracy jest starannie przemyślany – napisz lub zadzwoń, chętnie porozmawiamy o współpracy.

 • pozycjonowanie stron Olsztyn – czy warto?

  Co zyskasz, jeśli zdecydujesz się na profesjonalne pozycjonowanie strony www w Olsztynie z naszymi ekspertami? Już wiesz, jakie największe korzyści przynosi pozycjonowanie stron: wyższą pozycję w wyszukiwarce Google, większe grono klientów i zwielokrotniony zysk. Potwierdzają to statystyki, ponieważ według serwisu BrightEdge SEO przynosi 1000%+ więcej ruchu niż posty organiczne na social mediach.

  Nawet, jeśli zdecydujesz się na reklamę w wyszukiwarce Google, która wyświetli Twoją stronę na pierwszych pozycjach (oczywiście oznaczonych jako „Reklama”), efekty nie będą wystarczające. Dlaczego? 86% użytkowników ignoruje płatne kampanie reklamowe i wybiera tylko wyniki organiczne w wyszukiwarce, o czym informuje Inter Growth. Jeśli więc zależy Ci na najlepszych rezultatach, to właśnie profesjonalne przeprowadzenie pozycjonowania będzie strzałem w dziesiątkę.

  Jakie jeszcze zalety przynosi pozycjonowanie stron internetowych? Trwałe efekty na długie miesiące, nierzadko lata, szacunek dzięki wysokiej pozycji, rozwój firmy oraz przewagę nad konkurencją. Jeśli więc zależy Ci na prawdziwym zaistnieniu w wirtualnym świecie, serdecznie zapraszamy do kontaktu. A w XXI wieku, gdy według raportu  „E-commerce w Polsce" zakupy online robi 77% mieszkańców kraju, Internet to furtka do realnych zysków, budowania więzi z klientami i prestiżu.

 • pozycjonowanie Olsztyn - lokalne i ogólne

  Oferujemy pozycjonowanie ogólne (na terenie całego kraju), ale i pozycjonowanie lokalne - to drugie cieszy się coraz większą popularnością, ponieważ pozwala zbudować silną pozycję w regionie na przykład w mieście lub województwie. Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych na lokalne frazy kluczowe pozwala szybko przyciągnąć nowych klientów.

  Ile kosztuje pozycjonowanie stron? Skontaktuj się z nami, a przedstawimy koszt pozycjonowania stron internetowych w Olsztynie, ponieważ jest on zależny od takich czynników jak zakres prac oraz czas współpracy. Postaw więc na trafne działania marketingowe z Solveit!