Animacja

animacja tło

animacja

Animacja to doskonałe narzędzie, które możemy wykorzystać do celów marketingowych. Dzięki uniwersalności języka graficznego jesteśmy w stanie opowiedzieć więcej niż za pomocą słów. Możemy stworzyć dla Ciebie dowolną kreację, dzięki której będziesz w stanie wyrazić swoje najbardziej abstrakcyjne myśli i idee. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia, a tej mamy pod dostatkiem.

proces powstawania
animacji

 • brief

  Na początek musimy dobrze poznać Ciebie i Twoją markę. Opisz dokładnie, czego potrzebujesz i prześlij nam wszystkie niezbędne materiały graficzne, które pozwolą nam stworzyć materiał spójny z Twoją identyfikacją.

 • koncepcja

  Po zapoznaniu się z Twoimi potrzebami nasz kreatywny zespół zbiera się, by zrobić burzę mózgów. Opracowujemy oryginalną koncepcję, która będzie mogła zaciekawić wielu widzów, i wyjaśni im dlaczego Wasz produkt jest taki wspaniały.

 • scenariusz i storyboard

  Zgodnie z obraną koncepcją tworzymy scenariusz do naszej historii, tekst lektorski oraz dialogi postaci. Na podstawie scenariusza powstaje storyboard, czyli coś w rodzaju komiksu. Staramy się w nim uchwycić kadry poszczególnych scen.

 • styl ilustracji

  Opracujemy styl ilustracji dopasowany do Twojego brandu, który pozwoli na łatwe przekazywanie komunikatów dotyczących Twojej działalności.

 • nagranie lektorskie, muzyka

  Głos lektora oraz ścieżka dźwiękowa w animacji to bardzo ważna kwestia. Tak naprawdę to one wzbudzają najwięcej emocji u widza.

 • stworzenie animacji

  Pora zebrać wszystko razem i stworzyć animację, która zapadnie w pamięć widzom. Czeka nas wiele pracy, ale efekt z pewnością będzie tego wart.