Systemy dedykowane

systemy dedykowane tło
OFERTA

systemy dedykowane

To normalne, że różni klienci mają często zupełnie odmienne wymagania względem strony internetowej czy aplikacji mobilnej. Niektóre realizacje w założeniach nie są zbyt skomplikowane, a do ich stworzenia można wykorzystać już istniejące rozwiązania, łącząc je w wyjątkową, doskonale działającą całość. Czasami okazuje się, że zbędny jest także kurs programowania z danego języka kodowania czy specjalistyczna wiedza techniczna. Co jednak w sytuacji, gdy klient przychodzi do nas z zaawansowanym projektem aplikacji lub sklepu online, który wymaga maksimum zaangażowania i połączonych wysiłków najbardziej doświadczonych programistów? Wówczas proponujemy wykorzystanie systemów dedykowanych, przygotowanych pod konkretne zlecenie – zapraszamy do specjalistów Solveit!

Treść oferty

kiedy oczekujesz więcej

Jeśli w Twojej wizji strona internetowa lub aplikacja jest bardzo rozbudowana, funkcjonalna, przyjemna dla oka, a zarazem łatwa w obsłudze, wtedy z pomocą przychodzą systemy dedykowane. Oznacza to, że do zbudowania Twojego miejsca w sieci nie zostaną zastosowane znane systemy CMS (systemy zarządzania treścią), a całość prac będzie wykonana przez specjalistów od zera, krok po kroku.

Choć popularne CMS-y, jak np. WordPress, Joomla czy Drupal zapewniają rozbudowane możliwości konfiguracyjne i personalizacyjne, nie sprawdzą się w każdym przypadku. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego oferujemy naszym klientom usługi programowania w Olsztynie. Nasi eksperci z przyjemnością doradzą Ci najlepsze rozwiązania, analizując Twój projekt i docelową wizję strony lub aplikacji. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do zrobienia!

Systemy dedykowane pozwalają na skonstruowanie intuicyjnej aplikacji, posiadającej wiele form integracji i ścieżek zachowań oraz wykorzystują nowoczesne technologie webowe. Na każdym etapie prac przeprowadzanych jest wiele testów w celu wykrycia błędów i potwierdzenia skuteczności konkretnych funkcji.

dobra komunikacja

Bardzo ważny jest dla nas jak najlepszy przebieg współpracy. Praca nad systemem dedykowanym tak naprawdę zaczyna się od przedstawienia założeń i wizji przez osobę zlecającą jego wykonanie. Na bieżąco omawiamy z klientem poszczególne etapy pracy i wprowadzone funkcjonalności. Kolejne realizacje zawsze poddawane są akceptacji klienta.

Nie musisz się martwić tym, że nasze drogi rozejdą się wraz z uruchomieniem aplikacji. Nasze stałe wsparcie pozwala na utrzymanie strony, wprowadzanie modyfikacji i jej dalszy rozwój. Zapewniamy wsparcie gwarancyjne i pogwarancyjne.

precyzja działania

Stworzenie aplikacji odpowiadającej skomplikowanym, nieoczywistym wymaganiom zabiera dużo czasu. Każdy szczegół musi być drobiazgowo przemyślany i skutecznie wdrożony. Tu nie ma miejsca na kompromisy – nie robimy niczego pochopnie, ponieważ bierzemy pełną odpowiedzialność za swoją pracę. Dlatego też czas trwania prac programistycznych i optymalizacyjnych jest zależny od stopnia skomplikowania systemu i może potrwać od 3 do 24 miesięcy.

 • programowanie Olsztyn

  W dzisiejszych czasach wypromowanie firmy bez pomocy internetu jest wręcz niemożliwe, a rynek pracy wymaga obecności biznesu w sieci. Ze względu na ogromne liczby ludzi przemierzających każdego dnia sieć w poszukiwaniu potrzebnych informacji, jest to miejsce idealne do zaprezentowania siebie i swojej działalności. Obecnie zdecydowana większość firm ma swoje strony internetowe, ponieważ są one traktowane jako wizytówka online. Dobrze zaprogramowane i z ciekawymi projektami graficznymi zachęcą potencjalnego klienta do bliższego zapoznania się z możliwościami lub produktami, jakie masz do zaoferowania. Dlatego decydując się na stworzenie swojego miejsca w internecie, warto powierzyć to zadanie zaufanemu zespołowi.

  Aplikacja biznesowa, a może sklep mobilny? Programowanie to trudna sztuka, wymagająca zaawansowanych kompetencji. Jeśli szukasz doświadczonych programistów w Olsztynie, jesteś we właściwym miejscu – tworzymy aplikacje oparte na systemach iOS oraz Android na miarę XXI wieku. Budujemy intuicyjne, proste w obsłudze, przejrzyste i szybkie systemy wykorzystujące nowoczesne technologie webowe. Analizujemy, testujemy, wdrażamy, a potem oddajemy gotowe aplikacje bez błędów oraz uczymy ich obsługi. Jesteśmy specjalistami od programowania w Olsztynie, którzy od lat rozwijają umiejętności programowania. Eksperci Solveit tworzą programy w wielu językach programowania, których nie da się nauczyć w trakcie kilkudniowych kursów kodowania.

 • programowanie aplikacji biznesowych Olsztyn

  Obecnie jednymi z najpopularniejszych urządzeń są bez wątpienia smartfony, bez których większość osób nie wyobraża sobie codziennego funkcjonowania. Wraz z popularnością smartfonów odnotowano wzrost zapotrzebowania na aplikacje mobilne. Nie musisz decydować się na warsztaty programowania czy kurs programowania, aby zbudować własną aplikację – od tego są fachowcy. Nasz zespół zajmuje się tworzeniem aplikacji zgodnych z panującymi obecnie standardami. Zadbamy o funkcjonalność, wyjątkowy design i prostą obsługę. Podaruj swoim klientom korzyść w postaci aplikacji mobilnej, która będzie równocześnie skuteczną reklamą firmy.

  Jak wspomnieliśmy, specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji dla urządzeń opartych o system iOS oraz Android. Skuteczność oraz intuicyjność naszych produktów gwarantuje zastosowanie filozofii UX, co oznacza, że łączymy wiedzę z dziedzin psychologii, projektowania, inżynierii i sztuki. Właśnie takie całościowe spojrzenie na projekty sprawia, że budujemy aplikacje mobilne dostosowane do potrzeb nowoczesnego, wymagającego odbiorcy – przyciągające uwagę, proste i szybkie. Zwracamy także szczególną uwagę na estetykę. Chcemy, by stworzona przez nas aplikacja odpowiadała oczekiwaniom klienta i efektywnie spełniała swoje zadania.

  Jeśli więc zależy Ci na intuicyjnej aplikacji, skontaktuj się z nami – ustalimy termin spotkania, w trakcie którego omówimy najważniejsze szczegóły projektu. Przedstawisz nam swoją wizję i potrzeby, a my określimy możliwości, podsuniemy pomysły oraz wysłuchamy Twoich uwag.

 • programowanie urządzeń mobilnych Olsztyn

  Przelewy bankowe, zakupy, opłaty, obsługa skrzynek pocztowych, drukowanie… Aplikacje mobilne zwiększają komfort życia na każdej płaszczyźnie. Dlatego programowanie urządzeń mobilnych jest bardzo ważne, a zwłaszcza stworzenie aplikacji pozbawionych błędów. Przez niedociągnięcia można stracić klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, by budowane przez nas aplikacje działały bez zarzutu.

  Cenimy sobie jak najlepszy kontakt z klientem, dlatego jesteśmy otwarci na Twoje pytania i sugestie. Praca nad sklepem internetowym, stroną www lub aplikacją mobilną zaczyna się od przedstawienia założeń i wizji. Jesteśmy w stałym kontakcie i regularnie omawiamy aktualne etapy prac, wprowadzane modyfikacje czy dodatkowe funkcjonalności. Pamiętaj, że nieustannie masz kontrolę nad cały projektem, jak również możliwość zgłaszania nam swoich uwag. To w końcu Twój wymarzony projekt – my zaś staramy się wprowadzić go w życie i spełnić wszystkie Twoje oczekiwania.

  Programista Olsztyn – nowoczesne i funkcjonalne systemy dedykowane

  Dążymy do przekazywania wiedzy w sposób maksymalnie zrozumiały i zwięzły – po to, by nasi klienci po zakończeniu prac byli w stanie samodzielnie posługiwać się w środowisku swojej aplikacji. Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz pytania lub wątpliwości dotyczące procesu projektowania i implementacji poszczególnych rozwiązań.

  Stworzenie aplikacji odpowiadającej teraźniejszym wymaganiom wymaga dużo czasu i pełnego zaangażowania – są do tego potrzebne przebyte szkolenia komputerowe, kursy programowania, umiejętności i doświadczenie, zwłaszcza że języki programowania są różne. Każdy najmniejszy szczegół, detal i drobiazg w kodzie powinien być dopięty na ostatni guzik.