Systemy dedykowane

systemy dedykowane tło
OFERTA

systemy dedykowane

W aktualnych czasach wypromowanie firmy bez pomocy Internetu jest trudnym zadaniem. Ze względu na ogromne liczby ludzi przemierzających każdego dnia sieć w poszukiwaniu potrzebnych informacji, jest to miejsce idealne do zaprezentowania swojej działalności. Obecnie większość firm posiada strony internetowe. Są one jak wizytówka online. Dobrze zaprogramowane, z ciekawymi widokami graficznymi zachęcą potencjalnego klienta do bliższego zapoznania się z możliwościami lub produktami jakie masz do zaoferowania. Na pewno ważny jest również fakt, że strona internetowa to nie zdjęcie profilowe w serwisie społecznościowym – zmienia się ją bardzo rzadko, prawidłowo skonstruowana będzie służyła długie lata. Dlatego decydując się na stworzenie swojego miejsca w Internecie, warto powierzyć te zadanie zaufanemu zespołowi.

Treść oferty

kiedy oczekujesz więcej

Jeśli Twoja w Twojej wizji, strona internetowa jest rozbudowana, funkcjonalna, przyjemnie wyglądająca dla oka, a zarazem łatwa w obsłudze, wtedy z pomocą przychodzą systemy dedykowane. Oznacza to, że do zbudowania Twojego miejsca w sieci nie zostaną zastosowane system CMS, a całość prac będzie wykonana przez specjalistów krok po kroku.

Systemy dedykowane pozwalają na skonstruowanie intuicyjnej aplikacji, posiadającej wiele form integracji i ścieżek zachowań oraz wykorzystują nowoczesne technologie webowe. Na każdym etapie prac przeprowadzanych jest wiele testów, w celu wykrycia błędów i potwierdzenia skuteczności konkretnych funkcji.

dobra komunikacja

Bardzo ważny jest dla nas jak najlepszy przebieg współpracy. Praca nad systemem dedykowanym tak naprawdę zaczyna się od przedstawienia założeń i wizji przez osobę zlecającą jego wykonanie. Na bieżąco omawiamy z klientem poszczególne etapy pracy i wprowadzone funkcjonalności. Kolejne realizacje zawsze poddawane są akceptacji klienta.

Nie musisz się martwić tym, że nasze drogi rozejdą się wraz z uruchomieniem aplikacji. Nasze stałe wsparcie pozwala na utrzymanie strony, wprowadzanie modyfikacji i jej dalszy rozwój. Zapewniamy wsparcie gwarancyjne i pogwarancyjne.

precyzja działania

Stworzenie aplikacji odpowiadającej teraźniejszym wymaganiom, wymaga czasu. Każdy szczegół powinien być przemyślany. Nie robimy niczego pochopnie, ponieważ bierzemy za to odpowiedzialność. Dlatego też, czas realizacji jest zależny od stopnia skomplikowania systemu i może potrwać od 3 do 24 miesięcy.