Sklepy internetowe Olsztyn

 sklepy internetowe Olsztyn tło
OFERTA

sklepy internetowe Olsztyn

Nie da się ukryć, że sklepy internetowe cieszą się ogromną popularnością – to zdecydowanie wygodniejsza forma robienia zakupów niż poszukiwania w sklepach stacjonarnych. Taka forma sprzedaży generuje niższe koszty utrzymania niż prowadzenie tradycyjnego sklepu. W związku z tym, przedsiębiorca ma możliwość zaproponowania swoim klientom korzystnych cen, a jak wiadomo, nikt nie lubi przepłacać. Internet to kopalnia treści, w której w obecnych czasach możemy znaleźć prawdziwe perełki, więc stworzenie atrakcyjnego sklepu internetowego, który przyciągnie i zatrzyma przy sobie klientów może być wyzwaniem. Solveit tego wyzwania się podejmuje!

Treść oferty

rozbudowana funkcjonalność

Minęły już czasy tworzenia sklepów na podstawie szablonów ze zdjęciem i ceną, poprzeczka została postawiona znacznie wyżej. Grzech nie skorzystać z udogodnień, jakie prowadzenie sklepu w Internecie nam dostarcza. Integracja z systemami płatności internetowych, automatyzacja zamawiania firm kurierskich, system generowania kuponów rabatowych, a nawet automatyczne wystawianie faktur. Zamieszczenie takich rozwiązań na stronie należy podeprzeć profesjonalnym hostingiem oraz opieką programistyczną, aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, a Ty będziesz mógł się ciszyć nowym sklepem internetowym.

Poza programistyczną pracą w przypadku postawienia na nogi sklepu internetowego, nie można zapomnieć o części graficznej. Większość z nas jest wzrokowcami, dlatego dobry projekt graficzny to podstawa, ale nie chodzi tu tylko o ładne kolory i zdjęcia, a zaprojektowanie wszystkiego w sposób przejrzysty i wygodny dla klienta. Poruszanie się po witrynie powinno być intuicyjne, dlatego poprawne rozmieszczenie poszczególnych elementów i treści to połowa sukcesu.

Solveit posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu od zera sklepów internetowych. W związku z tym, oferujemy również obsługę w kwestiach prawnych – sporządzenie regulaminów, zgód do formularzy czy polityki prywatności. Warto zastanowić się również nad promocją online, marketing internetowy z pewnością nie zaszkodzi, a może przyciągnąć niejednego klienta. Dodatkowo podkreślamy, że wszystkie nasze działania opierają się na szyfrowanych protokołach, więc nie musisz się martwić o bezpieczeństwo Twojego firmowego dziecka.

 • Sklep internetowy Olsztyn

  Czy wiesz, że według raportu Gemius „E-commerce w Polsce 2022” aż 77 proc. internautów deklaruje, że robi zakupy online? Na korzyść sklepów internetowych przemawiają dostępność całą dobę, brak konieczności wychodzenia z domu i niższe ceny niż w placówkach stacjonarnych - każdy z nas docenia te zalety. Źródło: https://www.iab.org.pl/aktualnosci/raport-e-commerce-2022-juz-dostepny/.

  Nie da się więc ukryć, że sklepy online to boom na rynku – to zdecydowanie wygodniejsza forma robienia zakupów niż mozolne przeglądanie półek w sklepach stacjonarnych w otoczeniu tłumów. Wirtualny sposób sprzedaży gwarantuje też niższe koszty utrzymania niż prowadzenie tradycyjnego sklepu. W związku z tym przedsiębiorca ma możliwość zaproponowania swoim klientom korzystnych cen, a jak wiadomo, nikt nie lubi przepłacać.

  Internet to kopalnia treści, w której w obecnych czasach możemy znaleźć prawdziwe perełki, więc tworzenie sklepów internetowych Olsztyn, które przyciągną i zatrzymają przy sobie klientów, musi być sztuką. Z przyjemnością zbudujemy dla Ciebie wymarzony sklep!

 • Założenie sklepu internetowego - jakie ma zalety?

  Co zyskasz, gdy zdecydujesz się na prowadzenie sklepu internetowego? Po pierwsze, redukujesz koszty. Nie zatrudniasz sprzedawców, nie płacisz za wynajem lokalu, nie wyposażasz magazynów i punktów sprzedaży w niezbędny sprzęt. Gwarantujesz sobie globalny zasięg, a nie zamykasz się tylko na lokalną okolicę. Przejrzyściej i czytelniej prezentujesz ofertę, ponieważ sklep internetowy ma uporządkowane zakładki, opisane kategorii i produkty, korzystne zdjęcia, a potencjalni klienci mają dostęp do tego bogactwa 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

  Prowadzenie sklepu internetowego to nie tylko korzyści dla Ciebie, ale i dla Twoich klientów. Podarujesz im czas, który jest bezcenny. Każdy odbiorca będzie mógł rozsiąść się wygodnie przed ekranem komputera z kubkiem aromatycznej herbaty lub kawy i powoli, bez pośpiechu, we własnym tempie wybierze idealne produkty na miarę własnych potrzeb. Zamiast tracić czas na wędrówkę do marketu i irytujące dreptanie w sznureczku osób czekających na swoją kolei przy kasie, Twoi klienci o dowolnej porze, nawet o 2 w nocy, skompletują zamówienie.

 • Tworzenie sklepów internetowych Olsztyn

  Minęły już czasy tworzenia sklepów internetowych na podstawie szablonów ze zdjęciem i ceną. Poprzeczka została postawiona znacznie wyżej. Integracja z systemami płatności internetowych, automatyzacja zamawiania firm kurierskich, system generowania kuponów rabatowych, a nawet automatyczne wystawianie faktur... Zamieszczenie takich rozwiązań na stronie należy podeprzeć profesjonalnym hostingiem oraz opieką programistyczną, aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik dla naszych klientów.

  Poza programowaniem, w przypadku postawienia na nogi sklepu internetowego, nie można zapomnieć o części graficznej. Większość z nas jest wzrokowcami, dlatego dobry projekt graficzny to klucz do serca klientów, ale nie chodzi tu tylko o ładne kolory i zdjęcia, a projektowanie sklepów internetowych w sposób przejrzysty i wygodny dla klienta.

  Poruszanie się po witrynie powinno być intuicyjne, dlatego poprawne rozmieszczenie poszczególnych elementów i treści to połowa sukcesu. Równie ważne jest, by dopasować estetykę strony do sprzedawanych produktów. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze.

  Agencja interaktywna Solveit dba o każdy wspomniany aspekt tworzenia sklepu online. Budujemy sklepy internetowe, które są nie tylko funkcjonalne, ale i stanowią wizytówkę biznesu - eleganckie, nowoczesne i przykuwające wzrok strony to nasza specjalność. Projektujemy sklepy internetowe od ponad 15 lat. W związku z tym oferujemy również obsługę w kwestiach prawnych – sporządzenie regulaminów, zgód do formularzy czy polityki prywatności.

  Wszystkie nasze działania opierają się na szyfrowanych protokołach, więc nie musisz się martwić o bezpieczeństwo witryny. W procesie tworzenia sklepu dbamy o wszelkie aspekty dotyczące jego ochrony, aby był maksymalnie zabezpieczony. Sklep online musi być bezpieczny dla kupującego i sprzedawcy.

  Według wspomnianego już raportu Gemius około 75 proc. osób odwiedza strony internetowe przez telefon. Dlatego wiemy, że tworzenie stron internetowych i sklepów obejmuje też dopasowanie ich do urządzeń mobilnych. Kreujemy strony www przygotowane do obsługi przez smartfony, by były czytelne, przejrzyste i zatrzymywały uwagę odbiorcy na długo.

 • Projektowanie sklepów internetowych Olsztyn

  Wiemy, że kompetencje i profesjonalizm są najważniejsze, ale wyznajemy też zasadę, że dobra atmosfera to początek dobrej współpracy. Dlatego stawiamy na rozmowę, kontakt i relację z klientem. Pierwsza rozmowa jest najważniejsza, bo właśnie w jej trakcie poznajemy oczekiwania, określamy cel i proponujemy rozwiązania. Najważniejsze jest wzajemne zrozumienie.

  Praktykujemy zasadę open-minded, dlatego nie zamykamy się na żadne pomysłu, sugestie, zmiany. Nawet jeśli w trakcie realizacji projektu, pojawi się lepsze, ciekawsze rozwiązanie, chętnie je sugerujemy i rozmawiamy na ten temat. Bo każdy plan jest dla człowieka, a nie człowiek dla planu. Czerpiemy z manifestu Agile, który podkreśla znaczenie zespołu, ludzi, po prostu zgranego teamu, dzięki czemu możemy zaoferować Ci więcej niż tylko zwykłą usługę jaką jest zbudowany sklep online. My tworzymy sklepy internetowe z pasją!

  Wiele udanych realizacji i zadowolonych klientów (zapraszamy do zakładki portfolio) to najlepsza rekomendacja dla Solveit. Z naszej oferty korzystają przedsiębiorstwa z różnych branż, począwszy od budowlanej i IT, a skończywszy na beauty czy zoologicznej. Wiemy, że odpowiednio zaprojektowany sklep internetowy pomoże firmie zwiększyć sprzedaż oraz zyski. 

  Nasza firma oferuje rzetelne usługi, których celem jest budowanie wizerunku oraz utrwalanie świadomości danej marki w Internecie, a także w świecie rzeczywistym. Jeśli masz pytania dotyczące oferty, zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Chętnie odpowiemy, a w razie potrzeby doradzimy. W naszej ofercie zobaczysz też pozycjonowanie stron, skuteczne kampanie reklamowe i projekty graficzne. Serdecznie zapraszamy do współpracy z Solveit - postaw na stronę internetową lub sklep na miarę XXI wieku!