Ulotki

ulotki tło
oferta

ulotki

Jeśli słysząc słowo „ulotki” na myśl przychodzi Ci jedynie stos słabo zaprojektowanych kartek, wysypujących się z Twojej skrzynki, przyjdź do nas a my szybko rozwiejemy te skojarzenia. Ulotka nadal jest jedną z najskuteczniejszych form tradycyjnej reklamy, a to z prostej przyczyny – można ją pokazać właściwie wszędzie. Powinna przedstawiać najważniejsze informacje dotyczące tego, czym się zajmujesz. Zwięzły, trafiający w sedno opis w połączeniu z nietuzinkową i estetyczną szatą graficzną jest przepisem na zachęcenie odbiorcy do skorzystania z oferowanych przez Ciebie usług. Zatroszczymy się o każdy z tych aspektów.

Treść oferty

niezastąpiony klasyk

Oprócz kwestii związanych z opisem i grafiką bardzo ważne jest dopasowanie odpowiedniego formatu, papieru oraz uszlachetnienia. Nasza oferta trafi w gusta zarówno tradycjonalistów jak i osób chcących nieco poszaleć z projektem ulotki. U nas zamówisz ulotki w podstawowym formacie A5 i A6, większych rozmiarów np. A4 a nawet A3, a także niestandardowych wymiarów ulotki DL. Oczywiście do wyboru masz także różne typy składań, dzięki którym całość będzie bardziej przejrzysta i przyjazna dla oka.

Ulotki drukujemy na kilku rodzajach papieru, wśród których można wymienić chociażby papier kredowy matowy lub błyszczący różnej gramatury, jak i popularny w ostatnim czasie papier ekologiczny. Jak widzisz ulotka wcale nie musi być nudna, wręcz przeciwnie – można z niej uczynić efektywne narzędzie marketingowe.