branży beauty tło
kompleksowa obsługa

branży beauty

Podczas wieloletniej obecności na rynku reklamy wielokrotnie mieliśmy okazję tworzyć projekty oraz kampanie marketingowe dla salonów piękności i wielu innych podmiotów z branży beauty. Niektórym markom towarzyszymy od samego początku istnienia i wciąż wspieramy ich naszymi pokładami kreatywności oraz wiedzy z zakresu marketingu internetowego.
Jeśli Ty także masz pomysł na swoją własną markę beauty, chętnie Ci pomożemy i przeprowadzimy przez proces tworzenia własnego brandu.

Co oferujemy dla Twojego salonu?

1

nazwa marki

Wymyślenie nazwy z pozoru może się wydawać proste. Jednak często, gdy zaczynamy się nad nią zastanawiać, okazuje się, że kompletnie nie wiemy, jak się do tego zabrać. Pomożemy Ci wybrać nazwę dla twojej marki. Dobrze wiemy, co jest ważne przy tworzeniu namingu i wiemy, na co zwrócić uwagę, aby uniknąć późniejszych problemów.

 tło
 tło
2

logo

Logo to podstawa dobrego brandu. To wizytówka Twojej marki dzięki, której klienci będą Cię rozpoznawać. Może wyrazić charakter Twojej firmy i pomóc Ci trafić do właściwej grupy docelowej. Właściwie zaprojektowany znak graficzny powinien być jak "najlepiej skrojona kreacja", idealnie dopasowana do Twoich potrzeb oraz podkreślająca Twoje atuty.

3

materiały reklamowe

Kiedy mamy już nazwę i logo marki, pora zacząć opowiadać o sobie w otoczeniu. Najprostszym sposobem poinformowania o swojej obecności, jest rozdawanie materiałów reklamowych. Dzięki nim Twoi potencjalni klienci będą mogli się dowiedzieć o zakresie prowadzonej przez Ciebie działalności oraz lokalizacji, w której się znajdujesz.

 tło
 tło
4

reklama zewnętrzna

Odnalezienie konkretnego miejsca - Twojego salonu - przez potencjalnego klienta także powinno odbyć się bez trudu. Potykacze, kasetony, tabliczki informacyjne lub rollup z Twoją reklamą to doskonałe drogowskazy, które sprawią, że klienci bez przeszkód odnajdą do Ciebie właściwą drogę. Reklama zewnętrzna to szansa dla tych, którzy aktualnie poszukują usług upiększających. Pozwól im się zauważyć.

5

oklejanie aut i witryn

Reklama Twojego salonu na aucie to doskonały pomysł, ponieważ stworzenie spójnego obrandowania to ważny element podczas budowania wizerunku marki.

Oferujemy wzbogacenie wystroju Twojego salonu poprzez oklejenie witryny indywidualnie zaprojektowanym motywem. Grafika na oknach/przeszkleniach lokalu to oprócz walorów estetycznych także większy komfort i poczucie prywatności dla Twoich klientów.

 tło
 tło
6

wideo promocyjne

Najtrudniejszą rzeczą w reklamie jest wzbudzenie emocji u widza. Najlepszym sposobem, żeby to osiągnąć, jest stworzenie dobrego spotu reklamowego, który przyciągnie uwagę widzów i zapadnie w ich pamięci. Umiemy uchwycić rzeczywistość tak, żeby wydobyć z niej prawdziwe piękno. Pozwolimy i pomożemy pokazać Ci się od najlepszej strony podczas sesji foto-wideo.

7

widoczność w sieci

Obecność w sieci jest niezbędna. To właśnie tam w pierwszej kolejności potencjalni klienci szukają potrzebnych im usług. Zbudujemy dla Ciebie stronę internetową kompleksowo opisującą Twoją działalność, dzięki której Twój salon stanie się widoczny dla internautów. Zaistniejesz w Internecie.

Pomożemy Ci się wypozycjonować i poprowadzimy twoje social media. Dzięki nam uda Ci się stworzyć solidną markę, zbudować spójny wizerunek, pozyskać zaufanie swoich przyszłych klientów i zbudować z nimi długofalowe relacje.

 tło

zainteresowany?

przykłady realizacji