banków spółdzielczych tło
oferta kompleksowa dla

banków spółdzielczych

Jako agencja interaktywna tworzymy projekty dla firm z różnych branż. Nabyliśmy doświadczenie współpracy również z bankami spółdzielczymi. Potrafimy dostosować się do indywidualnych potrzeb oddziałów. Proponujemy naszym klientom sprawdzone rozwiązania, które wspierają budowanie pozytywnego wizerunku marki. Dbamy o skuteczną komunikację, dokładność i precyzję. Jeśli Twój bank potrzebuje wsparcia w zakresie oferowanych przez nas usług, zachęcamy do kontaktu.

co oferujemy Twojemu bankowi?

1

projektowanie

Pierwszy kontakt klienta z bankiem to zazwyczaj styczność z elementami wizualnymi. To one wpływają na to, jak postrzega instytucję. Dzięki warstwie graficznej i tekstowej ukazującej wyróżniki Twojego oddziału, umocnisz jego markę i stworzysz dobre pierwsze wrażenie. Nasza oferta projektowa obejmuje tworzenie pełnej identyfikacji wizualnej, w tym księgi znaku oraz logo. Projektujemy z myślą o pozytywnych doświadczeniach użytkownika. Podczas całego procesu dbamy o kontakt i wzajemne zrozumienie, tak aby współpraca była komfortowa i przynosiła pożądane efekty.

 tło
 tło
2

drukowanie

Tradycyjne środki reklamowe nadal pełnią kluczową rolę we wzmacnianiu prestiżu i budowaniu zaufania do instytucji. Wspieramy banki w łączeniu strategii budowania wizerunku w Internecie, jak i poza nim. Nasza oferta obejmuje projektowanie i wydruk ulotek, plakatów, broszur, wizytówek, notesów i teczek, które pomogą Twojemu bankowi utrzymać się w pamięci klientów na dłużej. Działamy szybko, dbamy o precyzję i terminowość. Zaprezentujemy na wydrukach najważniejsze informacje dotyczące oferty bankowej, a projekt graficzny z pewnością przykuje wzrok Twoich klientów.

3

gadżety

Zakup gadżetów to inwestycja w rozpoznawalność Twojego banku. Im częściej klient ma kontakt z logo Twojej instytucji, tym większa szansa, że je zapamięta. Dzięki gadżetom budujesz prestiż i rozpoznawalność. Logo Twojego oddziału możemy umieścić na różnorodnych produktach, takich jak długopisy, kubki, smycze, torby czy nawet cukierki. Te subtelne detale znakomicie sprawdzają się w obsłudze klienta. Pomogą Ci budować pozytywne doświadczenia i wizerunek profesjonalisty.

 tło
 tło
4

kalendarze

Dotrzymywanie ustalonych terminów to cecha, która buduje zaufanie do instytucji, zwłaszcza w kontekście bankowości. Wspierać Cię w tym może podręczny kalendarz dostosowany do Twoich potrzeb. Oferujemy kalendarze książkowe, trójdzielne, jednodzielne, a także spiralowe, listwowe, listkowe, piramidy oraz podkłady na biurko. Na wybranym przez Ciebie modelu umieścimy Twoje logo i grafikę. Taki zakup będzie korzystny nie tylko dla pracowników Twojego oddziału. Sprawdzi się także jako prezent dla partnerów i klientów z okazji rozpoczęcia kolejnego roku owocnej współpracy.

5

oklejanie aut

Powierzchnia samochodu to doskonała przestrzeń reklamowa. Dzięki spersonalizowanej grafice wypromujesz ofertę oraz podniesiesz rozpoznawalność marki swojego banku w lokalnej społeczności i w innych miejscowościach. Zajmiemy się oklejeniem folią całego Twojego pojazdu lub tylko szyb. Wykorzystujemy najwyższej jakości folie monomeryczne oraz wylewane. Gwarantujemy trwałość i estetykę oklejenia. Chętniej zaprojektujemy dla Ciebie grafikę, która idealnie wpasuje się w wizerunek Twojego oddziału i przyciągnie do niego nowych klientów.

 tło
 tło
6

produkty na wydarzenia i konferencje

Na wydarzeniach i konferencjach niezbędne są torby podarunkowe dla uczestników, wypełnione akcesoriami i gadżetami przydatnymi podczas eventu, jak i po jego zakończeniu. Przygotujemy dla Twojego banku teczki, notesy, długopisy, a także smycze i torby. Niezależnie od tego, czy Twój oddział jest organizatorem, czy partnerem wydarzenia, z pewnością będziesz chciał zadbać o to, by jego marka dobrze się prezentowała. Pomożemy Ci zadbać o jej widoczność, dzięki projektom plakatów, roll-upów, stojaków reklamowych i flag, które wyróżnią Twoje stanowisko na każdej imprezie.

7

strony, sklepy i aplikacje

Od lat specjalizujemy się w projektowaniu stron, sklepów internetowych i aplikacji, tym samym wspierając naszych klientów w realizacji celów marketingowych. Bezpieczeństwo cyfrowe to nasz priorytet. Zadbamy o odpowiednie certyfikaty, które pozwolą uniknąć zagrożenia podczas realizacji transakcji na stronie Twojego oddziału. Oferujemy indywidualne projekty graficzne, które przykują wzrok i zapadną w pamięć klientów. Uważnie wysłuchamy Twoich potrzeb i pomysłów. Efektem naszej współpracy będzie funkcjonalna i estetyczna strona internetowa, stanowiąca najlepszą wizytówkę Twojego banku.

 tło
 tło
8

działania marketingowe

Nasza agencja interaktywna zajmuje się nie tylko projektowaniem stron i sklepów internetowych. Wspieramy firmy w realizacji strategii marketingowych. Ten rodzaj usługi oferujemy również oddziałom banków spółdzielczych. Pomożemy Ci opracować strategię marketingową w oparciu o szczegółową analizę dotychczasowych działań. Wesprzemy Twój bank w działaniach internetowych tak, by budować jego rozpoznawalność u większej grupy odbiorców. Stworzymy identyfikację wizualną, która będzie odzwierciedlała profesjonalizm usług, a także budowała prestiż i zaufanie wśród klientów.

9

Google Ads

Kampanie Google Ads to jedno z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych. Znacząco zwiększa widoczność i ruch wokół działalności. W naszej agencji specjalizujemy się w efektywnym planowaniu i realizacji kampanii. Pomożemy Twojemu oddziałowi zaplanować kampanię, która umożliwi skuteczne pozyskiwanie nowych klientów. Zaczniemy współpracę od opracowania strategii i określenia celów zgodnych z Twoimi oczekiwaniami. Dzięki skutecznej realizacji kampanii będziesz docierać do szerszego grona odbiorców i pozostaniesz w ich pamięci na dłużej.

 tło
 tło
10

Facebook Ads

Jeśli Twój bank planuje rozpocząć promocję z wykorzystaniem kampanii reklamowej na Facebooku, służymy pomocą. Nasze doświadczenie obejmuje precyzyjne targetowanie, monitorowanie wyników oraz wyciąganie trafnych wniosków. Starannie planujemy każdą kampanie z uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań klienta. Dzięki realizowanym działaniom Facebook Ads Twój oddział zwiększy zasięg i zaangażowanie użytkowników. Skutkiem kampanii będzie dotarcie do osób, do których Twoja oferta by nie trafiła poprzez inne kanały reklamowe, a także stworzenie bliższego kontaktu z klientami.

11

pozycjonowanie SEO

Jeśli uważasz, że strona Twojego oddziału bankowego nie jest odpowiednio pozycjonowana w sieci, chętnie wspomożemy Cię w rozwiązaniu tego problemu. W naszym zespole pracują specjaliści w zakresie SEO, którzy skutecznymi metodami sprawią, że klienci szybciej trafią na Twoją ofertę. Strona uzyska pozycjonowanie również lokalne, a w wynikach Google pojawiać się będzie coraz wyżej. Wiemy, jak wykorzystać frazy kluczowe tak, aby nie tracić na wizualności i naturalności. Dzięki temu oferta Twojego banku będzie częściej wyświetlana i przyjazna użytkownikowi.

 tło
 tło
12

wideo promocyjne

W naszej ofercie znajdziesz również realizację wideo. Dzięki tej formie przedstawisz zasady działania nowej oferty bankowej lub ważne dla klienta procesy. Masz szansę wzmocnić wizerunek marki oddziału, przedstawiając historię, która ukaże nastawienie do klienta oraz warunki jego obsługi. Materiały wideo będą też bardzo dobrą formą uwieczniania ważnych wydarzeń, w których uczestniczy Twój bank. Staną się atrakcyjnym wizualnie elementem, który będą odwiedzać klienci. Stworzymy dla Ciebie wideo, które potrzebujesz we współpracy ze specjalistami w tej dziedzinie.

zainteresowany?

przykłady realizacji