Programowanie

programowanie Olsztyn tło

programowanie Olsztyn

W aktualnych czasach wypromowanie firmy bez pomocy Internetu jest trudnym zadaniem, a rynek pracy wymaga zaprezentowania działalności w sieci. Ze względu na ogromne liczby ludzi przemierzających każdego dnia sieć w poszukiwaniu potrzebnych informacji, jest to miejsce idealne do zaprezentowania działalności. Obecnie większość firm ma strony internetowe, ponieważ są niczym wizytówka online. Dobrze zaprogramowane i z ciekawymi widokami graficznymi zachęcą potencjalnego klienta do bliższego zapoznania się z możliwościami lub produktami jakie masz do zaoferowania. Dlatego decydując się na stworzenie swojego miejsca w Internecie, warto powierzyć te zadanie zaufanemu zespołowi.

Treść oferty

aplikacja biznesowa, a może sklep mobilny?

Nauka programowania jest trudna, więc jeśli szukasz doświadczonych programistów w Olsztynie, jesteś we właściwym miejscu – tworzymy aplikacje oparte na systemach iOS oraz Android na miarę XXI wieku. Budujemy intuicyjne, proste w obsłudze, przejrzyste i szybkie systemy wykorzystujące nowoczesne technologie webowe.

Analizujemy, testujemy, wdrażamy, a potem oddajemy gotowe aplikacje bez błędów oraz wdrażamy Cię w ich użytkowanie i obsługę. Jesteśmy specjalistami od programowania w Olsztynie, którzy od lat rozwijają umiejętności programowania. Programiści Solveit tworzą programy w wielu językach programowania.
 tło

programowanie aplikacji biznesowych Olsztyn

W dzisiejszych czasach bez wątpienia jednymi z najpopularniejszych urządzeń są smartfony, bez których większość osób nie wyobraża sobie bez nich funkcjonowania. Wraz z popularnością smartfonów odnotowano wzrost zapotrzebowania na aplikacje mobilne. Nie musisz decydować się na warsztaty programowania czy kurs programowania, aby zbudować własną aplikację - od tego są fachowcy. Nasz zespół zajmuje się tworzeniem aplikacji zgodnych z panującymi obecnie standardami. Zadbamy o funkcjonalność, wyjątkowy design i prostą obsługę. Podaruj swoim klientom korzyść w postaci aplikacji mobilnej, która będzie równocześnie skuteczną reklamą firmy.

Jak wspomnieliśmy, specjalizujemy się w tworzenie aplikacji dla urządzeń opartych o system iOS oraz Android. Skuteczność naszego produktu gwarantuje zastosowanie filozofii UX, co oznacza, że łączymy wiedzę z dziedzin psychologii, projektowania, inżynierii i sztuki. Właśnie takie całościowe spojrzenie na projekt sprawia, że budujemy aplikacje mobilne dostosowane do potrzeb człowieka żyjącego w XXI wieku – zatrzymujące uwagę, proste i szybkie.  Zwracamy także szczególny uwagę na estetykę. Chcemy, by stworzona przez nas aplikacja odpowiadała na oczekiwania klienta i efektywnie spełniała swoje zadania.

Jeśli więc zależy Ci na intuicyjnej aplikacji, skontaktuj się z nami – umówimy się na spotkanie, w trakcie którego omówimy szczegóły. Przedstawisz swoją wizję i potrzeby, a my określimy możliwości, podsuniemy pomysły oraz omówimy projekt.

 tło

programowanie urządzeń mobilnych Olsztyn

Przelewy bankowe, zakupy, opłaty, obsługa skrzynek pocztowych, drukowanie… aplikacje mobilne zwiększają komfort życia na każdej płaszczyźnie. Dlatego programowanie urządzeń mobilnych jest bardzo ważne, a zwłaszcza stworzenie aplikacji pozbawionych błędów. Przez niedociągnięcia można stracić klientów, dlatego skrupulatnie budujemy aplikacje, aby działały bez zarzutu.

Bardzo ważny jest dla nas jak najlepszy przebieg współpracy. Praca nad systemem dedykowanym lub aplikacją mobilną zaczyna się od przedstawienia założeń i wizji. Na bieżąco omawiamy poszczególne etapy pracy i wprowadzone funkcjonalności. Następujące po sobie realizacje zawsze są poddawane akceptacji, więc nieustannie masz kontrolę nad każdym etapem.

Nie musisz się martwić tym, że nasze drogi rozejdą się wraz z uruchomieniem aplikacji. Zapewniamy stałe wsparcie z przekazywania wiedzy, które pozwala na utrzymanie strony, wprowadzanie modyfikacji i jej dalszy rozwój. Wdrożymy Cię w użytkowanie aplikacji i chętnie odpowiemy na pytania, doradzimy, pomożemy.

Stworzenie aplikacji odpowiadającej teraźniejszym wymaganiom wymaga czasu - są do tego potrzebne przebyte szkolenia komputerowe, kursy programowania, umiejętności i doświadczenie, zwłaszcza że języki programowania są różne. Każdy szczegół powinien być przemyślany i dopracowany. Nie wykonujemy powierzonych zadań pochopnie, ponieważ bierzemy odpowiedzialność za swoją pracę. Dlatego też czas realizacji jest zależny od stopnia skomplikowania systemu i może potrwać od 3 do 24 miesięcy. Programowanie Olsztyn - sprawdź naszą ofertę! Gwarantujemy profesjonalne podejście!