Projektowanie Olsztyn

projektowanie logo Olsztyn tło

projektowanie logo Olsztyn

Coca-Cola, McDonald, KFC – zakładamy, że na 99% kojarzysz logo każdej z tych marek. Zwróć też uwagę, że reklamy, wygląd produktów, a nawet budynków wspomnianych firm są inspirowane właśnie ich logotypami. To tylko świadczy o tym, jak istotne jest logo identyfikujące markę w sposób wizualny. Spójne, wiarygodne i przykuwające wzrok pozwoli Ci wyróżnić się na tle konkurencji. Dlatego jesteśmy my – specjaliści z Solveit chętnie stworzą dla Ciebie oryginalne logo, które zwróci uwagę odbiorców i klientów.  

Treść oferty

Większość rozpoznawalnych marek traktuje projekt graficzny logo jako jeden z najważniejszych elementów wizerunku. Pepsi zapłaciło za obecne logo milion dolarów, a logo letnich igrzysk olimpijskich 2012 kosztowało ponad 2 miliony złotych. Ty oczywiście nie musisz tracić majątku – wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a eksperci z Solveit przedstawią atrakcyjną ofertę na projekty graficzne logo. Specjalizujemy się w projektowaniu graficznym, celnej komunikacji z odbiorcami i marketingu!

 tło

projektowanie logo Olsztyn firma

Jak tu się wyróżnić, skoro ludzie wpadli już na każdy szalony pomysł? Jeśli nie jesteś z tych, którzy chcą zabłysnąć wzbudzaniem kontrowersji i interesuje Cię dobra identyfikacja wizualna, mamy dla Ciebie rozwiązanie idealne: dobre logo. Pomożemy Ci wyjść z pułapki nijakości i zaproponujemy projektowanie graficzne, które stanie się najważniejszą częścią tożsamości wizualnej Twojej marki.

Projekt logo wyznacza ścieżkę wszystkim pozostałym działaniom związanym z budową wizerunku marki jak inne materiały reklamowe twojej firmy. Poniekąd dyktuje wygląd strony internetowej, materiałów reklamowych i firmowych gadżetów. Warto zatem dokładnie przemyśleć koncepcję znaku i zaprojektować go zgodnie z wartościami, ideami oraz celami, które wyznaczasz swojej działalności. Nasze studio graficzne wykona dla Ciebie logo, które wyrazi więcej niż tysiąc słów.

Z logo jest jak z kryminałem. Bez dobrego reżysera, który poprowadzi całą akcję i aktorów, zamiast trzymającego w napięciu thrillera wyjdzie mało zabawna komedia. Reżyserem w Twoim przypadku jest księga znaku, którą również opracowujemy. Zawiera ona informacje dotyczące konstrukcji logo, wykorzystanej kolorystyki oraz typografii. To osobisty i niezawodny przewodnik po prawidłowym używaniu Twojego firmowego znaku. Dzięki temu narzędziu będziesz wiedzieć, jak dostosować swoje logo do konkretnych potrzeb oraz materiałów.

 tło

projektowanie logo i wizytówek Olsztyn

Tak jak nazwisko identyfikuje człowieka, tak logo identyfikuje firmę. Dlatego, jeśli traktujesz biznes poważnie, postaw na wiarygodne logo, które dzięki połączeniu kształtów, kolorów i designu przekaże emocje, wartości i misje Twojej marki.

Dobre logo firmy składa się z sygnetu, logotypu i tagline, które zapadają w świadomości klientów. Nie każdy wie, że istnieje kilka odmian logo, co daje naprawdę dużą dowolność w tworzeniu i pozwala popuścić wodze kreatywności. Do wyboru są znaki graficzne, znaki symboliczne, emblematy, postacie, glify czy monogramy. Oczywiście nie musisz znać definicji każdego logo, od tego są specjaliści, którzy podczas rozmowy poznają Twoje preferencje i wytyczne, wysłuchają, doradzą, odpowiedzą na pytania i przedstawią możliwości. Właśnie takie podejście praktykujemy w Solveit – rozmowa to dla nas podstawa współpracy, dzięki której efekt końcowy jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach.

Projekty logo to nie wszystko – chętnie zaprojektujemy również wizytówki, które w atrakcyjny sposób przyciągną uwagę klientów i zbudują Twój wizerunek jako profesjonalisty. Zawsze warto być przygotowanym na (nie)przypadkowe spotkania, szczególnie jeśli w grę wchodzi zawarcie wartościowej relacji z potencjalnym klientem lub partnerem. Dobrze zaprojektowane wizytówki zapadają w pamięci, a odbiorca w każdej chwili może do nich wrócić.

Tworzymy różne wizytówki, w tym kredowe, wykonane na papierze ozdobnym, foliowane, laminowane, lakierowane UV, a także tłoczone i plastikowe. Dzięki temu z łatwością spersonalizujesz wizytówkę zgodnie z własnymi preferencjami – możliwości jest naprawdę wiele. A my chętnie doradzimy i pomożemy w wyborze właściwego papieru oraz pozostałych szczegółów.

 tło

rebranding w Olsztynie

Z ulubionymi ubraniami czasami trudno się rozstać. To nic, że w połowie rzeczy nie chodziłeś od lat. „Zobaczysz, jeszcze założysz tę bluzkę” – mówi serce. „Wyrzuć ją, zwolni się miejsce w szafie” – podpowiada rozum. Czasami warto porzucić sentymenty i zabrać się za porządki w swojej garderobie. I okazuje się, że dotyczy to wielu dziedzin w życiu. Może właśnie nadszedł dobry moment na odświeżenie Twojej marki?

Zajmujemy się również rebrandingiem, który obejmuje nie tylko zmianę logo, ale i inne działania, w tym tworzenie materiałów firmowych ulotek i plakatów. Dbamy o to, by Twój system identyfikacji wizualnej stał się jeszcze lepszy, a każda modyfikacja pozwoliła Ci jeszcze skuteczniej reklamować produkty i usługi. Jeśli więc interesuje Cię tworzenie logo, wizytówek lub rebranding, napisz lub zadzwoń - przedstawimy ofertę, która pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji.