Jak nas widzą klienci – Sielska 38A tło

Jak nas widzą klienci – Sielska 38A

Studio treningu Sielska 38A

Intuicyjni. Tak mógłbym nazwać kadrę Solveit. Szczególnie Panią Jadzię, która stworzyła dla mnie kolejny projekt, odciągający uwagę (jak na złość) od tego, na co naprawdę powinno ją skupiać.

Logo wiszące w centralnym miejscu Studia treningu „robi robotę”. Nie jest po prostu proste, jest ze smakiem, no i wykonane jest z surowej blachy. Takie połączenie sprawia, że ludzie zamiast pytać o dostępny sprzęt, pytają kto zrobił takie piękne logo. A przecież nie tak miało być! To Studio powinno być tu gwiazdą!

Wracając do projektów, to jedyną rzeczą jaka ogranicza Solveit to nasza wyobraźnia. To mi się najbardziej podoba, bo wiem, że nie dostaję kolejnego nudnego projektu, stworzonego na bazie poprzedniej realizacji, tylko coś świeżego.

Wielki plus za kompleksowość. Obecnie to czas jest najbardziej pożądanym towarem. Niestety doby nie da się wydłużyć, więc najlepiej załatwiać wszystko w jednym miejscu. Za to Solveit punktuje po stokroć. Zrobiłem u nich logo, grafikę na Fanpage, to samo logo wrzuciliśmy na baner, który…. Sam szef Piotr pomógł mi zawiesić! Ja nie wiem, czy takie usługi są w standardzie, ale ja je miałem!

Wizytówki oczywiście Pani Jadzia projektowała, Piotr zlecił wydruk. Niczym się nie martwiłem.

Ba! Zrobili mi nawet pięknego maila z hostingiem. Naprawdę kompleksowo.

Mówiąc krótko, wszystko w jednym miejscu. Projekt, wydruk, strona internetowa i fachowe doradztwo. Sądzę, że to właśnie jest siłą napędową Solveit i głównie to przyciąga osoby ceniące sobie wysoką jakość usług za adekwatne pieniądze.

Polecam bardzo serdecznie!

Damian Mickiewicz – Studio treningu Sielska 38A

Komentarze (0)

zostaw komentarz

przesuń, aby odblokować

odblokowano