Druk i haft

druk i haft tło
oferta

druk i haft

Zależy nam na Twoim zadowoleniu, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby odzież była personalizowana w sposób dokładny i trwały, z dbałością o każdy szczegół. Proponujemy znakowanie odzieży metodą nadruku lub haftu. Po zapoznaniu się z koncepcją grafiki przedstawionej przez klienta, dobieramy odpowiednią technikę znakowania, by jak najlepiej uwidaczniała wszystkie detale.

Treść oferty

haft

Metoda haftowania kojarzy się z ręczną dokładnością i starannością. I taka właśnie jest. Pozwala szybko i precyzyjnie otrzymać trwałą grafikę, której nie straszne są wysokie temperatury. Dzięki temu, mamy pewność, że produkty oznakowane za pomocą haftu komputerowego będą spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

druk

Znakowanie odzieży za pomocą nadruku jest bardzo popularne, natomiast umieszczenie kolorowego znaku, odpornego na wielokrotne pranie i ścieranie bywa trudne. Metodę znakowania dobieramy do rodzaju materiału oraz liczby wykorzystanych kolorów, daje to możliwość otrzymania dobrej jakości, trwałego druku.