Oklejanie szyb

oklejanie szyb tło
oferta

oklejanie szyb

Powodów do oklejenia szyb jest wiele. Bez względu na to, czy folia ma pełnić rolę reklamy czy ochrony przed słońcem, prawidłowo naklejona sprawdzi się idealnie w swojej funkcji. Folia z indywidualnym projektem graficznym przykuje uwagę przechodniów i zachęci do bliższego zapoznania się z Twoją ofertą. To ponadczasowy sposób odmiany wizualnej budynków. Pamiętaj, że nie jest to inwestycja na kilka tygodni, a na długie lata. Powinna być najwyższej jakości z przemyślaną koncepcją.

Treść oferty

wzbudź ciekawość

Z naszą pomocą dobierzesz odpowiedni typ folii, a także sposób jej przyklejania. Od Twoich upodobań zależy, czy cała szyba zostanie pokryta folią, czy może każde element grafiki będzie przyklejany oddzielnie. Cały proces oklejania przebiega z maksymalną starannością i skupieniem, by efekt zadowolił najbardziej wymagającego klienta.

Do oklejenia szyb wykorzystujemy folie OWV, przepuszczającą światło dzienne, zapewniającą świetną widoczność reklamy z zewnątrz, natomiast od wewnątrz powoduje jedynie lekkie przyciemnienie. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz nieprzepuszczającą światła folię samoprzylepną białą (matową lub błyszczącą), a także przeźroczystą folię transparentną.