Roll-upy

roll-up'y tło
oferta

roll-up'y

Idealne rozwiązanie na wiele różnych sytuacji? Mówi się, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. W tym przypadku nie możemy się zgodzić z takim powiedzeniem. Niezależnie od miejsca czy sytuacji, w jakiej chcesz wykorzystać roll-up, sprawdzi się on doskonale. Może posłużyć zarówno jako nośnik reklamowy, ale także jako materiał szkoleniowy czy oprawa wizualna jakiegoś wydarzenia. Wszystko zależy od dobrego i przemyślanego projektu, który pomożemy Ci stworzyć. W Twoich rękach pozostanie jedynie łatwy montaż w miejscu, w którym będziesz chciał użyć roll-up'u.

Treść oferty

wiele możliwości

Wybór roll-upów jest ciekawym pomysłem, ponieważ przy stosunkowo niskiej cenie produkcji dostajemy wiele możliwości. Reklama w takiej formie, daje nam opcję wyboru odpowiedniego formatu, dostosowanego do miejsca, w którym będzie umieszczona. Jeśli znudzi Ci się dotychczasowa grafika lub będziesz potrzebował zmiany zawartych informacji, nie będzie problemu. W dowolnym momencie przygotujemy dla Ciebie nowy plakat, który należy rozciągnąć pomiędzy kasetami.

Waga całego systemu (w zależności od wybranego formatu) wynosi około 3 kg. Wydruk oferujemy na materiale blockout o gramaturze 440 g, który pozwala osiągnąć niezwykłą głębie koloru podczas druku.