Flagi

flagi tło
oferta

flagi

Będąc na evencie niezwykle ważne jest wyróżnienie się spośród wielu podobnych do siebie stanowisk czy namiotów. Chcąc wyraźnie i skutecznie podkreślić swoją obecność, dobrym pomysłem staje się wybór flagi reklamowej. Od Twoich preferencji zależy czy wykorzystywane będą jako niezależny, ruchomy nośnik reklamowy czy uzupełnią pewną całość. Jedno jest pewne, niezależnie w jakim celu będą wykorzystane, sprawdzą się w nim doskonale!

Treść oferty

bądź zauważony

Wiele typów kształtu, rodzajów wykończenia czy rozmiarów - flagi reklamowe umożliwiają nam szereg najróżniejszych personalizacji. Wybór specjalnych, flagowych materiałów, zapewni przenikliwość farby, która gwarantuje nasycenie kolorów i wyraźne szczegóły. Daj się zauważyć i postaw na wybór, zwiewnej i lekkiej, a zarazem skutecznej formy reklamy.

Maszty flag są zazwyczaj składane z lekkich segmentów i umożliwiają łatwy montaż. Użyta tkanina wykonana jest z szybkoschnącego materiału, przeznaczonego do prania w pralce, więc nie musisz się martwić o czystość flagi, jeśli ulegnie zabrudzeniu.