Siatka mesh

siatka mesh tło
oferta

siatka mesh

Jeśli zależy Ci na reklamie z wielkim rozmachem, z pewnością siatka mesh będzie dobrym wyborem! Słysząc o niskiej wadze, wysokiej odporności na czynniki zewnętrzne, niewielkiej podatności na wiatr, myślisz o materiale idealnym. To są właśnie cechy siatki mesh. Dzięki nim sprawdzi się nawet przy najtrudniejszych zadaniach. Niezależnie od tego, w jakim miejscu zostanie umieszczona, nadruk będzie dobrze widoczny, a ogólna prezencja przeciągnie wzrok niejednego perfekcjonisty.

Treść oferty

do zadań specjalnych

Wykorzystanie siatki mesh na budynkach mieszkalnych czy biurowych, nie stanowi problemu, ze względu na wysoką przepuszczalność promieni słonecznych. Mimo dużego gabarytu wykonanej reklamy, nie musisz przejmować się jej ciężarem, ponieważ jedno i drugie idzie ze sobą w parze. Dlatego umieszczenie siatki mesh na wysokościach lub względnie trudnych miejscach, nie będzie problematyczne.

Dokładne wymiary, kolorystykę, projekt graficzny omówimy wspólnie i dobierzemy odpowiednie rozwiązanie. Rozmiar siatki dostosujemy na Twoje życzenie. Jednostronny druk wykonujemy na siatce o gramaturze 280 g.