Kasetony

kasetony tło
oferta

kasetony

Wyróżnij się indywidualnym kasetonem zaprojektowanym w taki sposób, by klient nie miał problemu, by do Ciebie dotrzeć. Kasetony to świetna opcja na zaznaczenie swojej obecności. Niezależnie w jakim miejscu masz siedzibę firmy lub biura. Postaramy się, byś był odpowiednio zauważony.

Treść oferty

bądź widoczny

Jest to stosunkowo nowa forma reklamy, mająca wiele zastosowań i możliwości. Okrągłe, kwadratowe lub prostokątne? Nie ma problemu. Jednostronne czy może jednak dwustronne? Spokojnie, pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie. W ostatnim czasie popularnością cieszą się kasetony świetlne, które nawet pod osłoną nocy, będą skutecznie reklamowały Twoją firmą.

Zadbamy o to, by Twój kaseton dobrze komponował się z elewacją budynku. Specjalnie dla Ciebie, możemy wykonać wizualizację, dzięki której zobaczysz efekt końcowy kompozycji. Kasetony montowane są równolegle do ściany lub prostopadle za pomocą dystansów. Kształt jest Twoim dowolnym wyborem.

I spokojnie, nie martw się o zwiększone rachunki za prąd. To prawda, że diody LED czynią Twoją reklamę widoczną o każdej porze dnia i nocy. Jednak obecne techniki, pozwalają czynić je energooszczędnymi i tanimi w eksploatacji. Przy wyborze kasetonu Twój budżet na pewno nie ucierpi. Wzrosnąć może jedynie rozpoznawalność Twojej firmy.